Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  23 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - LBF - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - LBF
Wybierz zespół:
      ALPACON
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Deg Jakub (po)  
 2  99  Jakóbczak Maciej (na)  
 3  3  Jędrasik Krzysztof (ob)  
 4  7  Kmieciński Adam (na)  
 5  9  Moszczyński Maciej (ob)  
 6  2  Moszczyński Paweł (ob)  
 7  1  Skalski Rajmund (br)  
 8  42  Szeliga Seweryn (po)  
 9  4  Ufnal Jan (ob)  
 10  8  Wróbel Jarosław (po)  
 11  13  Wyżykowski Bartosz (na)  
      DELTA CONTACT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Bodnar Mikołaj (br)  
 2  0  Celiński Cezary ()  
 3  0  Czajkowski Krzysztof ()  
 4  0  Gołebiowski Paweł ()  
 5  0  Graczyk Marcin ()  
 6  0  Hankiewicz Robert ()  
 7  0  Jackowski Norbert ()  
 8  0  Jankiewicz Dawid ()  
 9  0  Kaja Marcin ()  
 10  0  Lewicki Krzysztof ()  
 11  99  Malczewski Łukasz (po)  
 12  0  Maliński Radosław ()  
 13  0  Mazurkiewicz Maciej ()  
 14  0  Prażuch Rafał ()  
 15  0  Wysocki Paweł ()  
      Emoqa Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Binkowski Łukasz ()  
 2  17  Cegłowski Mateusz ()  
 3  7  Gos Piotr ()  
 4  77  Gos junior Piotr ()  
 5  44  Kamiński Karol ()  
 6  8  Korzeniowski Konrad ()  
 7  11  Mamla Kamil ()  
 8  50  Omelanczuk Marek ()  
 9  13  Pszczoła Marcin ()  
 10  98  Wójcicki Rafał ()  
 11  1  Wrzoskiewicz Karol ()  
 12  10  Zaremba Jarek ()  
      Eurosport-Discovery
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Białek Damian (br)  
 2  8  Błażewicz Michał ()  
 3  4  Buzun Marek ()  
 4  12  Dziubicki Daniel (br)  
 5  33  Furjan Marek ()  
 6  9  Janowicz Kamil ()  
 7  27  Jedynak Tomasz ()  
 8  3  Kachniarz Dariusz ()  
 9  34  Kalina Mateusz ()  
 10  17  Kołomański Michał ()  
 11  10  Kwiatkowski Piotr ()  
 12  1  Lisiecki-Waligóra Mateusz (br)  
 13  7  Luciński Michał ()  
 14  69  Miłobędzki Jakub ()  
 15  99  Piwowarczyk Maciej ()  
 16  19  Podobas Michał ()  
 17  20  Przybyłowicz Łukasz ()  
 18  13  Rainka Bartosz ()  
 19  44  Rajca Dominik ()  
 20  23  Skiba Michał ()  
 21  11  Szcześniak Kamil ()  
      GWW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech ()  
 2  8  Doktór Maciej ()  
 3  6  Domagała Mariusz ()  
 4  1  Lusiński Jacek ()  
 5  69  Milej Wojciech ()  
 6  0  Nadworny Bartosz ()  
 7  18  Owczarek Ireneusz ()  
 8  0  Stoch Witold ()  
 9  11  Tkaczyk Mariusz ()  
 10  7  Wietrzychowski Bartłomiej ()  
 11  5  Zaborek Marcin ()  
      IKEA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Brzeziński Piotr (ob)  
 2  0  Drzozowski Seweryn (ob)  
 3  0  Hemperek Jakub (po)  
 4  0  Jabłoński Krzysztof (ob)  
 5  0  Jarzębak Bartosz (po)  
 6  0  Jasiński Patryk (na)  
 7  0  Kowalski Michał (ob)  
 8  0  Krzywik Mateusz (po)  
 9  0  Larwa Paweł (na)  
 10  0  Młynarczyk Michał (br)  
 11  0  Starczewski Jakub (po)  
 12  0  Trawiński Paweł (na)  
 13  0  Wierzbicki Łukasz (po)  
 14  0  Zgierski Adrian (po)  
      Kierownicy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Deliś Piotr (br)  
 2  9  Lewandowski Adam ()  
 3  12  Majewski Arkadiusz ()  
 4  22  Mierzwa Remigiusz ()  
 5  99  Nowicki Patryk ()  
 6  7  Ostrowski Patryk ()  
 7  8  Pawlak Krzysztof ()  
 8  10  Piłko Jacek ()  
 9  3  Płatek Paweł ()  
 10  98  Puchała Wiktor ()  
 11  6  Warakomski Robert ()  
 12  4  Wykowski Grzegorz ()  
 13  5  Zadrożny Radek ()  
      KPMG
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Bartosik Wojciech ()  
 2  0  Garbowski Tomasz ()  
 3  16  Golak Przemysław ()  
 4  11  Jarosik Paweł ()  
 5  14  Kocik Bartosz ()  
 6  0  Kosek Jakub ()  
 7  9  Łaskawiec Krzysztof ()  
 8  5  Majecki Karol ()  
 9  13  Maruszak Mateusz ()  
 10  15  Mogielski Hubert ()  
 11  1  Pajurek Łukasz ()  
 12  10  Pobudkiewicz Piotr ()  
 13  2  Surtel Wiktor ()  
 14  0  Szymański Jakub ()  
 15  6  Wrzecionkowski Piotr ()  
      Narodowy Bank Polski
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Ciostek Stanisław (po)  
 2  7  Janek Jacek (ob)  
 3  13  Klepacz Robert (ob)  
 4  21  Krawczyk Wojciech (na)  
 5  22  Niemiec Sebastian (ob)  
 6  1  Ostrowiecki Piotr (br)  
 7  9  Popiołek Michał (na)  
 8  2  Serwa Dobromił (po)  
 9  8  Sobów Rafał (ob)  
 10  16  Szaniec Łukasz (ob)  
 11  0  Wieloch Michał (na)  
 12  10  Wodziński Maciej (po)  
 13  6  Woźniak Szymon (po)  
      PKF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Cienkowski Leszek (ob)  
 2  8  Druz Marek (na)  
 3  1  Gumieniak Tomasz (br)  
 4  3  Kędzior Maciej (ob)  
 5  10  Lepieszka Albert (na)  
 6  9  Orlik Krzysztof (na)  
 7  5  Ożga Radosław (po)  
 8  6  Piotrowski Michał (po)  
 9  7  Przemysław Koblak (po)  
 10  99  Sikorski Piotr (br)  
 11  4  Stańczykowski Rafał (po)  
 12  11  Zaudytu Michał (na)  
      PZU Sport Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Czaplicki Marek (po)  
 2  41  Klimek Sebastian (ob)  
 3  2  Kopa Marian (na)  
 4  35  Kordyl Józef (po)  
 5  9  Kotko Tomek (na)  
 6  22  Pawlak Mateusz (po)  
 7  8  Socha Maciej (po)  
 8  1  Somla Grzegorz (br)  
 9  14  Stańczewski Paweł (po)  
 10  24  Śłonecki Piotr (po)  
 11  45  Trybuła Mateusz (po)  
 12  26  Ufnal Mateusz (ob)  
 13  13  Wojdyna Dawid (po)  
      Welcome Airport Services
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Łukasz ()  
 2  0  Górecki Michał ()  
 3  7  Grendel Mikołaj ()  
 4  0  Gruźlewski Daniel ()  
 5  0  Jaś Przemysław ()  
 6  6  Karić Marko ()  
 7  0  Koniczuk Karol ()  
 8  10  Leszkiewicz Jarek ()  
 9  17  Lipka Artur ()  
 10  0  Nowiński Aleksander ()  
 11  1  Roszczenda Paweł (br)  
 12  0  Sulich Marcin ()  
 13  22  Tarnowski Jakub ()  
 14  2  Wolski Wojtek ()  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3851335