Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  26 04 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - Ekstraklasa - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - Ekstraklasa
Wybierz zespół:
      Akademia Teatralna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  20  Bartosiak Piotr (po)  
 2  22  Białek Damian (br)  
 3  26  Darocha Konrad (ob)  
 4  7  Janasz Kamil (po)  
 5  6  Kostrzewski Wawrzyniec (na)  
 6  10  Kulczycki Arkadiusz (na)  
 7  77  Lipiński Michał (po)  
 8  44  Lisiecki Mateusz (br)  
 9  99  Lisiecki Paweł (po)  
 10  11  Przystał Kamil (na)  
 11  21  Szcześniak Przemek (br)  
 12  4  Wilkoński Jerzy (po)  
 13  8  Żerucha Michał (ob)  
      Chłopcy z Ferajny
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  33  Ciećwierz Kajetan (br)  
 2  19  Gołos Krzysztof (na)  
 3  98  Jagiełło Kamil (br)  
 4  23  Jóźwiak Bartosz (na)  
 5  11  Kaczyński Daniel (po)  
 6  99  Kamiński Daniel (br)  
 7  8  Krawczyk Rafał (ob)  
 8  9  Kwiećiński Aleksander (po)  
 9  7  Nowakowski Jakub (po)  
 10  5  Nowakowski Wojciech (ob)  
 11  6  Pająk Paweł (ob)  
 12  14  Paszyński Krzysztof (ob)  
 13  13  Popek Robert (po)  
 14  20  Raspopin Robert (na)  
 15  1  Zreda Daniel (br)  
      DAKAFIL.PL
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Antecki Artur (ob)  
 2  13  Brain Obem (po)  
 3  77  Djodjo John (na)  
 4  84  Emodi Odira (ob)  
 5  5  Fraś Grzegorz (po)  
 6  10  Gallardo Nioku (po)  
 7  22  Iwoha Chris (na)  
 8  4  Janiec Tomasz (ob)  
 9  23  Jankowski Karol (na)  
 10  9  Kenneth Alfred (ob)  
 11  21  Kępka-Mariański Wojtek (ob)  
 12  6  Kuru Mohamed (ob)  
 13  12  Lusiński Jacek (br)  
 14  3  Okala Jonh ()  
 15  11  Putin Sa (na)  
 16  1  Sławiński Karol (br)  
      FC Eksperymentalna Śmierć
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Adamuszewski Jerzy (ob)  
 2  5  Cichmiński Ludwik - zm. (ob)  
 3  10  Fornal Bartosz (po)  
 4  20  Gawroński Maciej (ob)  
 5  11  Kononchuk Victor (ob)  
 6  12  Miękina Maciek (br)  
 7  22  Nowak Michał (po)  
 8  88  Osoliński Bartosz (po)  
 9  7  Pawlak Krzysztof (ob)  
 10  13  Prażuch Rafał (po)  
 11  16  Sidorowicz Maciej (na)  
 12  6  Stańczykowski Rafał (ob)  
 13  1  Stryjek Paweł (br)  
 14  87  Szala Łukasz (na)  
 15  9  Tarnowski Paweł (na)  
 16  8  Urbańczyk Sebastian (na)  
 17  21  Yusupov Boha (po)  
      FC United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (ob)  
 2  3  Czajka Łukasz (na)  
 3  6  Giwer Artur (na)  
 4  21  Havryliuk Taras (na)  
 5  22  Januszewski Andrzej (po)  
 6  1  Łukasik Bartek (br)  
 7  20  Makowski Marcin (ob)  
 8  5  Orzechowski Michał (po)  
 9  99  Prokurat Sergiusz (br)  
 10  16  Sasal Łukasz (po)  
 11  7  Szymańczuk Szymon (na)  
 12  2  Vertun Andrzej (po)  
 13  23  Warszawski Andrzej (br)  
 14  22  Zambrowski Hubert (po)  
      Fizjoterapia Polska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  19  Ćwik Dariusz ()  
 2  14  Ćwik Tomasz ()  
 3  22  Gibuła Karol ()  
 4  1  Lebiediuk Adam (br)  
 5  11  Majewski Jacek ()  
 6  4  Nozdryń-Płotnicki Michał ()  
 7  6  Nozdryń-Płotnicki Piotr ()  
 8  7  Osik Grzegorz ()  
 9  8  Sitkiewicz Piotr ()  
 10  18  Struk Kamil ()  
 11  20  Woda Mariusz ()  
      Gencjana
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Asinov Evgenio (na)  
 2  21  Balcerzak Michał (br)  
 3  2  Borowik Tomasz (ob)  
 4  1  Fiodorow Artur (br)  
 5  5  Hereśniak Piotr (ob)  
 6  11  Januszewski (zm) Andrzej (na)  
 7  13  Januszewski (zm) Bartek (na)  
 8  7  Lepa Marcin (ob)  
 9  13  Ligęza Adam (po)  
 10  12  Maciesowicz Michał (ob)  
 11  14  Milashyn Alex (na)  
 12  11  Sawicki Szczepan (po)  
 13  10  Słoniowski Tadeusz (po)  
 14  4  Ufnal Jan (ob)  
 15  8  Zbyszewski Maciej (po)  
 16  9  Zbyszewski Marek (na)  
      GS Naprzód
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Andrzejczyk Czarek (po)  
 2  28  Buława Stanisław (po)  
 3  9  Furtek Krzysztof (po)  
 4  4  Kurek Łukasz (ob)  
 5  5  Makaruk Sławomir (ob)  
 6  13  Miklas Grzegorz (ob)  
 7  7  Narczewski Adam (na)  
 8  27  Radzyński Tomasz (po)  
 9  14  Rutkowski Krzysztof (po)  
 10  11  Sieciechowicz Mateusz (na)  
 11  23  Sieciechowicz Tomasz (ob)  
 12  10  Staniszewski Paweł (po)  
 13  1  Stróżewski Andrzej (br)  
      MITRA WARSZAWA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  47  Aleksandrowicz Michał (po)  
 2  6  Czekański Maciej (po)  
 3  55  Dziubicki Daniel (br)  
 4  99  Federowicz Piotr (po)  
 5  13  Koniczuk Karol (na)  
 6  9  Kowalczyk Mateusz (na)  
 7  14  Krakowski Artur (na)  
 8  7  Noiszewski Bartosz (po)  
 9  11  Paszko Patryk (po)  
 10  22  Plichta Norbert (br)  
 11  69  Pożoga Dawid (na)  
 12  24  Puchta Dariusz (br)  
 13  4  Sobczynski Rafał (ob)  
 14  16  Sroka Tomasz (ob)  
 15  21  Szutenbach Michał (na)  
 16  5  Wiewióra Jakub (ob)  
      SQUAD
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Bartol Błażej (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na)  
 3  1  Czerwiński Łukasz (br)  
 4  16  Fheelbum Adnan (na)  
 5  99  Jackowski Patryk (br)  
 6  98  Konopko Bartek (na)  
 7  17  Krush Siergiey (ob)  
 8  7  Kumór Paweł (ob)  
 9  97  Muszyński Paweł (br)  
 10  9  Olbryś Jacek (na)  
 11  22  Pawlak Jakub (na)  
 12  8  Pilecki Maciej (na)  
 13  10  Śledziak Cezary (ob)  
 14  23  Świsłowski Mateusz (po)  
 15  3  Wielgołaski Adam (na)  
 16  6  Wójcicki Rafał (ob)  
 17  21  Zadrożny Andrzej (po)  
 18  14  Zając Andrzej (po)  
 19  12  Ziarek Grzegorz (po)  
      TZM'98
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  15  Bednarczyk Kamil (po)  
 2  2  Gampel Krzysztof (ob)  
 3  6  Grochowalski Daniel (po)  
 4  21  Grochowalski Kamil (po)  
 5  9  Jankowski Jarosław (na)  
 6  12  Jarosz Krzysztof (na)  
 7  7  Jarosz Piotr (po)  
 8  8  Łapiński Piotr (br)  
 9  30  Maciołek Bartek (br)  
 10  85  Makalus Kuba (po)  
 11  4  Mączewski Przemysław (ob)  
 12  3  Merkwa Wojciech (ob)  
 13  13  Pałys Marek (br)  
 14  18  Puchała Wiktor (ob)  
 15  19  Sarnowski Zbyszek (br)  
 16  14  Sławczyk Mariusz (na)  
 17  84  Szkolmowski Paweł (br)  
 18  20  Toruń Jakub (po)  
 19  5  Zielinski Maciej (ob)  
 20  22  Żak Kamil (po)  
      Zgrana Paka
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Kurpias Maciej (ob)  
 2  11  Ostrowski Łukasz (na)  
 3  17  Podlewski Dominik (ob)  
 4  16  Stachurski Artur (na)  
 5  8  Strąk Adrian (po)  
 6  15  Strąk Czarek (po)  
 7  1  Szóstkiewicz Marek (br)  
 8  3  Szymański Arkadiusz (ob)  
 9  2  Truszczyński Karol (po)  
 10  10  Zabielski Grzegorz (po)  
 11  9  Zabielski Mariusz (na)  
 12  12  Zawisza Wojciech (br)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4140401