Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Poniedziałek  24 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr A - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga gr A
Wybierz zespół:
      Alea Iacta Est
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (po)  
 2  30  Dąbrowski Jakub (po)  
 3  2  Długopolski Michał (ob)  
 4  19  Kawka Konrad (po)  
 5  8  Kowalczyk Paweł (po)  
 6  3  Krukowski Rafał (po)  
 7  7  Kurzeja Krzysztof (po)  
 8  22  Maleńczak Piotr (po)  
 9  14  Silveira Pedro (na)  
 10  10  Skłodowski Michał (po)  
 11  12  Szlezingier Jakub (ob)  
 12  1  Szymański Paweł (br)  
 13  9  Zaręba Grzegorz (po)  
      ANTRAKT
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  GRYNOWIECKI DAMIAN (po)  
 2  2  KALINOWSKI RAFAŁ (ob)  
 3  12  KUSZEWSKI DAMIAN (br)  
 4  3  KWIETNIEWSKI KAROL (ob)  
 5  1  LEBIEDIUK ADAM (br)  
 6  11  MARCHOFF MARIUSZ - zm. (po)  
 7  99  OKNINSKI TOMASZ (br)  
 8  9  OLBRYŚ JACEK (po)  
 9  21  PAPIS ŁUKASZ (po)  
 10  20  SAFADI MOHAMED (br)  
 11  7  STĘPNIAK ŁUKASZ (ob)  
 12  8  SUPIŃSKI MARCIN (po)  
 13  22  SZCZEPAŃSKI MARIUSZ (po)  
 14  5  SZLOSER PIOTR (ob)  
 15  11  WELK MARCIN (po)  
 16  4  WOJCIECHOWSKI PAWEŁ (ob)  
 17  6  ZAJĄC ROBERT (ob)  
      Kuternogi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Chojnacki Mariusz (ob)  
 2  19  Dadas Karol (po)  
 3  5  Grzeszczak Tomasz (ob)  
 4  12  Kamiński Piotr (po)  
 5  25  Knol Antoni (po)  
 6  22  Rybiński Antek (po)  
 7  2  Sarnowski Zbylu (br)  
 8  9  Szerszeń Michał (ob)  
 9  15  Wąsowski Partyk (po)  
 10  69  Wójcicki Filip (po)  
 11  99  Wudziński Adam (na)  
 12  14  Wydrzyński Mateusz (po)  
 13  1  Zreda Daniel (br)  
      LKS Dzika Grażyna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Augustyniak Grzegorz ()  
 2  0  Jastrzębski Maciej ()  
 3  1  Kropiwnicki Krystian ()  
 4  14  Pałyska Bartłomiej ()  
 5  19  Pikiewicz Maciej ()  
 6  13  Pikiewicz Piotr ()  
 7  17  Pobudkiewicz Piotr ()  
 8  15  Robiński Jakub ()  
 9  23  Sobczak Jakub ()  
 10  11  Wilczewski Wacław ()  
 11  3  Włoch Maksymilian ()  
      Nieobliczalni
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Fiodorow Artur (br)  
 2  5  Galewski Mariusz (ob)  
 3  6  Gołębiewski Kamil (ob)  
 4  22  Kaliński Marcin (po)  
 5  98  Kosy Krzysztof (br)  
 6  13  Kozłowski Krzysztof (na)  
 7  3  Kudelski Adam (na)  
 8  11  Prusik Marcin (ob)  
 9  23  Sawicki Kuba (po)  
 10  99  Sikorski Piotr (br)  
 11  12  Szymański Paweł (br)  
 12  9  Świeca Adam (na)  
 13  21  Ziętek Marcin (ob)  
 14  4  Zinkiewicz Marcin (ob)  
      OIRP Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Bartosiak Robert (ob)  
 2  14  Borowiecki Miłosz (na)  
 3  17  Dziąg Przemysław (na)  
 4  4  Gilarski Adam (ob)  
 5  0  Górka Dominik (ob)  
 6  1  Łopata Grzegorz (br)  
 7  0  Malinowski Rafał (po)  
 8  20  Maziarek Piotr (po)  
 9  9  Merkwa Wojciech (na)  
 10  28  Niwiński Radosław (po)  
 11  10  Orzechowski Michał (po)  
 12  27  Piechnik Leszek (ob)  
 13  19  Potepa Grzegorz (na)  
 14  13  Rasała Filip (ob)  
 15  6  Tkaczyk Jacek (ob)  
 16  11  Wróbel Krzysztof (po)  
      Pomarańczowi
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Batorski Krzysztof ()  
 2  0  Czuba Rafał ()  
 3  99  Halandzhii Orest ()  
 4  25  Haliniak Witold ()  
 5  0  Khujanazaroff Alisher ()  
 6  6  Kowalczyk Bartek ()  
 7  1  Latka Witali ()  
 8  23  Pajkovski Bojan ()  
 9  10  Pilo Jakub ()  
 10  32  Remisiewicz Rafał ()  
 11  0  Rybicki Krzysztof ()  
 12  20  Strojwans Michał ()  
 13  21  Zambrowski Hubert ()  
 14  0  Zawadzki Łukasz ()  
      Przyjaciele Fryzjera
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Abramowicz Piotr (br)  
 2  7  Cichocki Andrzej (po)  
 3  11  Cichocki Maciej (ob)  
 4  12  Jaworski Radek (br)  
 5  9  Kapyś Rafał (na)  
 6  4  Kornacki Łukasz (ob)  
 7  8  Kowalski Rafał (ob)  
 8  3  Kuciński Paweł (na)  
 9  99  Maliar Manu (po)  
 10  21  Manart Andrzej (po)  
 11  10  Maruszewski Jan (po)  
 12  22  Rothe Tomasz (ob)  
 13  2  Stanik Piotr (ob)  
      Same Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Gacek Wojciech (na)  
 2  11  Gałązka Kamil (po)  
 3  99  Ibrahim Karim (na)  
 4  9  Jańczak Mariusz (na)  
 5  20  Józwik Paweł (po)  
 6  15  Kaczmarczyk Łukasz (ob)  
 7  33  Kulik Marcin (br)  
 8  8  Kur Przemysław (ob)  
 9  16  Moszczyński Maciej (ob)  
 10  5  Plaskot Łukasz (ob)  
 11  14  Potepa Piotr (ob)  
 12  23  Sieciechowicz Tomasz (po)  
 13  12  Skalski Rajmund (br)  
 14  10  Skowroński Paweł (po)  
 15  7  Wasak Tomasz (po)  
 16  44  Wiczołek Cezary (br)  
      SPoprzekątnej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andrzejewski Karol (ob)  
 2  8  Andrzejewski Krzysztof (po)  
 3  21  Beresiński Marcin (po)  
 4  5  Dutkiewicz Łukasz (ob)  
 5  22  Koman Szymon (br)  
 6  7  Ługowski Michał (ob)  
 7  10  Maciejewski Mateusz (po)  
 8  98  Markowski Krzysztof (po)  
 9  13  Mazurek Jacek (ob)  
 10  1  Morawski Piotr (br)  
 11  77  Napierała Grzegorz (po)  
 12  99  Paczuski Daniel (po)  
 13  11  Sasin Karol (na)  
 14  9  Sutkowski Krystian (na)  
 15  4  Woźniak Wojtek (po)  
      Szmulkers Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andryszczyk Łukasz (po)  
 2  14  Brzozowski Piotr (po)  
 3  93  Galecki Kamil (ob)  
 4  8  Idzikowski Piotr (po)  
 5  11  Krasucki Michal (na)  
 6  21  Malek Rafal (ob)  
 7  12  Mikolajczyk Daniel (po)  
 8  9  Nowicki Patryk (na)  
 9  1  Palys Marek (br)  
 10  99  Puchała Wiktor (br)  
 11  7  Sacharczuk Michal (po)  
 12  10  Soszynski Aleksander (na)  
 13  20  Walasek Arkadiusz (po)  
      Wybrzeże Klatki Schodowej
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8   Pluta Dawid (po)  
 2  14  Adamiec Artur (na)  
 3  6  Borowski Piotr (po)  
 4  23  Galimski Karol (ob)  
 5  7  Gawęcki Łukasz (po)  
 6  25  Kołodziejczuk Wojtek (ob)  
 7  17  Lachowski Mateusz (br)  
 8  5  Lipski Mateusz (ob)  
 9  21  Łobasiuk Mariusz (na)  
 10  15  Marecki Piotrek (ob)  
 11  13  Popielarz Bartek (br)  
 12  4  Rytel Patryk (na)  
 13  9  Suska Daniel (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4429957