Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  24 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr B - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga gr B
Wybierz zespół:
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Alberski Przemysław (ob)  
 2  1  Augustyniak Grzegorz (br)  
 3  8  Niedzielko Michał (ob)  
 4  7  Osica Bartosz (na)  
 5  10  Ptaszek Adrian (ob)  
 6  9  Sienicki Krzysiek (ob)  
 7  21  Smoktunowicz Michał (po)  
 8  20  Smoktunowicz Paweł (na)  
 9  11  Stankowski Łukasz (ob)  
 10  3  Wilczewski Wacław (ob)  
      KFC 08 Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  33  Bułat Adam (po)  
 2  14  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  5  Górski Łukasz (po)  
 4  1  Koman Szymon (br)  
 5  8  Kurek Paweł (na)  
 6  4  Lelonek Przemek (na)  
 7  11  Padała Michał (po)  
 8  6  Palmowski Kamil (po)  
 9  3  Rogalski Marek (ob)  
 10  7  Rosochowicz Michał (ob)  
 11  17  Rudziński Wojciech (ob)  
 12  12  Stefański Jakub (ob)  
      Legendarni FF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Caballero Yin Diego (ob)  
 2  11  Kliczek Dominik (po)  
 3  17  Kubik Michal (po)  
 4  10  Rybacki Jan (po)  
 5  1  Szczawiński Bartosz (br)  
 6  9  Szulgowicz Marek (na)  
 7  14  Tchorzewski Mikolaj (ob)  
 8  8  Tomasik Robert (ob)  
 9  7  Wasilewski Piotr (ob)  
 10  21  Wolszczak Mateusz (ob)  
      NWM Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Białek Damian (br)  
 2  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 3  91  Grzelak Patryk (na)  
 4  19  Jakubowicz Oskar (po)  
 5  17  Januszewski Andrzej (ob)  
 6  4  Kucharski Maciej (ob)  
 7  10  Kulczycki Arkadiusz (po)  
 8  32  Lisiecki Mateusz (br)  
 9  99  Nowakowski Mateusz (po)  
 10  7  Ostasz Bartłomiej (po)  
 11  6  Sarnecki Michał (ob)  
 12  5  Szaszkiewicz Marcin (po)  
 13  11  Wieczorkiewicz Wojciech (ob)  
      Okno na Świat
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Balcerzak Michał (br)  
 2  4  Grzelec Paweł (po)  
 3  12  Janeczek Adam (po)  
 4  7  Lewandowski Bartłomiej (po)  
 5  16  Lewandowski Piotr (po)  
 6  14  Marcinkiewicz Adam (ob)  
 7  10  Niedziałek Patryk (po)  
 8  15  Włodyga Krzysztof (po)  
 9  9  Włodyga Maciej (po)  
      OKS SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  24  Balicki Witold (ob)  
 2  9  Emiroglu Ayhan (na)  
 3  18  Kapała Marcin (po)  
 4  22  Obrębski Hubert (po)  
 5  21  Ozdemir Hami (po)  
 6  15  Pyza Daniel (na)  
 7  1  Rosiński Paweł (br)  
 8  14  Rychlik Dawid (po)  
 9  2  Sękowski Arek (ob)  
 10  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 11  20  Tretiak Radek (na)  
 12  11  Witkowski Artur (na)  
 13  8  Zawadzki Dominik (po)  
 14  23  Zawadzki Maciej (ob)  
      SGS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Borucki - Tumkiewicz Krzysztof (po)  
 2  18  Bryła Tomasz (po)  
 3  3  Czewrwonka Krzysztof (po)  
 4  9  Grywiński Krzysztof (po)  
 5  7  Jakubik Damian (po)  
 6  16  Masłowski Michał (po)  
 7  5  Mosór Radosław (po)  
 8  8  Mosór Sławomir (po)  
 9  17  Rybicki Karol (po)  
 10  15  Sarzyniak Stanisław (po)  
 11  1  Urbański Michał (br)  
 12  10  Westfal Jakub (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (po)  
 2  99  Bodnar Kamil (br)  
 3  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 4  9  Domagalski Filip (na)  
 5  5  Głowacki Artur (ob)  
 6  7  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 7  11  Markowski Maciej (na)  
 8  22  Popiołek Grzegorz (br)  
 9  6  Rdzanek Hubert (po)  
 10  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 11  12  Woźniak Szymon (po)  
 12  44  Zych Przemysław (po)  
      Sporting Praga
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Getka Michał (na)  
 2  1  Koc Wiktor (br)  
 3  7  Lagunski Roman (po)  
 4  18  Lenzion Radek (po)  
 5  9  Lepianko Artur (ob)  
 6  16  Ośko Piotr (po)  
 7  14  Rybak Bartek (ob)  
 8  10  Rybak Jacek (ob)  
 9  8  Substyk Mariusz (po)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  16  Dębek Rafał (po)  
 4  21  Firlej Marcin (na)  
 5  9  Jędrej Andrzej (po)  
 6  1  Krupowicz Adrian (br)  
 7  8  Książek Kamil (ob)  
 8  12  Latoszek Janusz (na)  
 9  6  Łępa Dominik (na)  
 10  5  Obsowski Jakub (ob)  
 11  7  Prażmo Sebastian (br)  
 12  3  Szeląg Kamil (ob)  
 13  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 14  11  Zdulski Sebastian ()  
      The White
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Arasimowicz Artur (po)  
 2  11  Drwięga Adam (ob)  
 3  23  Grzesiński Mateusz (po)  
 4  3  Jórzak Marcin (ob)  
 5  15  Kozieł Krystian (na)  
 6  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 7  12  Perez Juan (po)  
 8  27  Quaresma Ricardo (po)  
 9  10  Wądołowski Mariusz (ob)  
 10  1  Wojak Norbert (br)  
 11  21  Wrona Filip (po)  
      Uwiąd Starczy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Baran Jacek (ob)  
 2  10  Bluszcz Łukasz (ob)  
 3  0  Celiński Jacek (po)  
 4  70  Dach Jakub (ob)  
 5  5  Herbst Mikołaj (ob)  
 6  9  Kulmiński Robert (na)  
 7  14  Kurasiński Artur (na)  
 8  18  Malinowski Artur (na)  
 9  1  Szulim Mateusz (br)  
 10  17  Zawadowski Jan (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3852593