Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Piatek  17 08 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr B - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga gr B
Wybierz zespół:
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Alberski Przemysław (ob)  
 2  1  Augustyniak Grzegorz (br)  
 3  21  Dzisiów Krzysztof (na)  
 4  8  Niedzielko Michał (ob)  
 5  7  Osica Bartosz (na)  
 6  10  Ptaszek Adrian (ob)  
 7  9  Sienicki Krzysiek (ob)  
 8  21  Smoktunowicz Michał (po)  
 9  20  Smoktunowicz Paweł (na)  
 10  11  Stankowski Łukasz (ob)  
 11  12  Terlecki Piotr (po)  
 12  3  Wilczewski Wacław (ob)  
 13  95  Zalewski Damian (po)  
      KFC 08 Rurabomber
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  33  Bułat Adam (po)  
 2  14  Demidziuk Rafał (ob)  
 3  5  Górski Łukasz (po)  
 4  1  Koman Szymon (br)  
 5  8  Kurek Paweł (na)  
 6  4  Lelonek Przemek (na)  
 7  11  Padała Michał (po)  
 8  6  Palmowski Kamil (po)  
 9  3  Rogalski Marek (ob)  
 10  7  Rosochowicz Michał (ob)  
 11  17  Rudziński Wojciech (ob)  
 12  12  Stefański Jakub (ob)  
      Legendarni FF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Caballero Yin Diego (ob)  
 2  11  Kliczek Dominik (po)  
 3  17  Kubik Michal (po)  
 4  10  Rybacki Jan (po)  
 5  1  Szczawiński Bartosz (br)  
 6  9  Szulgowicz Marek (na)  
 7  14  Tchorzewski Mikolaj (ob)  
 8  8  Tomasik Robert (ob)  
 9  7  Wasilewski Piotr (ob)  
 10  21  Wolszczak Mateusz (ob)  
      NWM Warszawa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Białek Damian (br)  
 2  13  Ćwierzyński Olaf (na)  
 3  91  Grzelak Patryk (na)  
 4  19  Jakubowicz Oskar (po)  
 5  17  Januszewski Andrzej (ob)  
 6  4  Kucharski Maciej (ob)  
 7  10  Kulczycki Arkadiusz (po)  
 8  32  Lisiecki Mateusz (br)  
 9  99  Nowakowski Mateusz (po)  
 10  7  Ostasz Bartłomiej (po)  
 11  6  Sarnecki Michał (ob)  
 12  5  Szaszkiewicz Marcin (po)  
 13  11  Wieczorkiewicz Wojciech (ob)  
      Okno na Świat
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Balcerzak Michał (br)  
 2  4  Grzelec Paweł (po)  
 3  12  Janeczek Adam (po)  
 4  7  Lewandowski Bartłomiej (po)  
 5  16  Lewandowski Piotr (po)  
 6  14  Marcinkiewicz Adam (ob)  
 7  10  Niedziałek Patryk (po)  
 8  15  Włodyga Krzysztof (po)  
 9  9  Włodyga Maciej (po)  
      OKS SŁUŻEW
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  24  Balicki Witold (ob)  
 2  99  Biliński Kamil (po)  
 3  9  Emiroglu Ayhan (na)  
 4  18  Kapała Marcin (po)  
 5  25  Kuratowski Marek (po)  
 6  22  Obrębski Hubert (po)  
 7  21  Ozdemir Hami (po)  
 8  15  Pyza Daniel (na)  
 9  1  Rosiński Paweł (br)  
 10  14  Rychlik Dawid (po)  
 11  2  Sękowski Arek (ob)  
 12  7  Tomaszewski Łukasz (po)  
 13  20  Tretiak Radek (na)  
 14  11  Witkowski Artur (na)  
 15  8  Zawadzki Dominik (po)  
 16  23  Zawadzki Maciej (ob)  
      SGS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Borucki - Tumkiewicz Krzysztof (po)  
 2  18  Bryła Tomasz (po)  
 3  3  Czewrwonka Krzysztof (po)  
 4  9  Grywiński Krzysztof (po)  
 5  7  Jakubik Damian (po)  
 6  16  Masłowski Michał (po)  
 7  5  Mosór Radosław (po)  
 8  8  Mosór Sławomir (po)  
 9  17  Rybicki Karol (po)  
 10  15  Sarzyniak Stanisław (po)  
 11  1  Urbański Michał (br)  
 12  10  Westfal Jakub (po)  
      Skorpiony
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bangis Łukasz (po)  
 2  99  Bodnar Kamil (br)  
 3  2  Chmielewski Łukasz (ob)  
 4  9  Domagalski Filip (na)  
 5  20  Domagalski Maciej (ob)  
 6  21  Fiodorow Artur (br)  
 7  5  Głowacki Artur (ob)  
 8  7  Kaczmarczyk Łukasz (po)  
 9  11  Markowski Maciej (na)  
 10  22  Popiołek Grzegorz (br)  
 11  6  Rdzanek Hubert (po)  
 12  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 13  12  Woźniak Szymon (po)  
 14  44  Zych Przemysław (po)  
      Sporting Praga
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Getka Michał (na)  
 2  1  Koc Wiktor (br)  
 3  77  Lagunski Roman (po)  
 4  18  Lenzion Radek (po)  
 5  9  Lepianko Artur (ob)  
 6  16  Ośko Piotr (po)  
 7  14  Rybak Bartek (ob)  
 8  10  Rybak Jacek (ob)  
 9  7  Skup Dawid (po)  
 10  11  Sobczak Adam (na)  
 11  8  Substyk Mariusz (po)  
      TG Sokół Brwinów
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Banasiak Paweł (ob)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  16  Dębek Rafał (po)  
 4  21  Firlej Marcin (na)  
 5  9  Jędrej Andrzej (po)  
 6  1  Krupowicz Adrian (br)  
 7  8  Książek Kamil (ob)  
 8  12  Latoszek Janusz (na)  
 9  6  Łępa Dominik (na)  
 10  5  Obsowski Jakub (ob)  
 11  7  Prażmo Sebastian (br)  
 12  3  Szeląg Kamil (ob)  
 13  10  Włodarski Krzysztof (na)  
 14  11  Zdulski Sebastian ()  
      The White
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Arasimowicz Artur (po)  
 2  11  Drwięga Adam (ob)  
 3  23  Grzesiński Mateusz (po)  
 4  3  Jórzak Marcin (ob)  
 5  15  Kozieł Krystian (na)  
 6  7  Mańkowski Sebastian (na)  
 7  12  Perez Juan (po)  
 8  27  Quaresma Ricardo (po)  
 9  10  Wądołowski Mariusz (ob)  
 10  1  Wojak Norbert (br)  
 11  21  Wrona Filip (po)  
      Uwiąd Starczy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Baran Jacek (ob)  
 2  10  Bluszcz Łukasz (ob)  
 3  0  Celiński Jacek (po)  
 4  70  Dach Jakub (ob)  
 5  5  Herbst Mikołaj (ob)  
 6  9  Kulmiński Robert (na)  
 7  14  Kurasiński Artur (na)  
 8  18  Malinowski Artur (na)  
 9  99  Schoenich Grzegorz (br)  
 10  1  Szulim Mateusz (br)  
 11  21  Szustak Jakub (po)  
 12  17  Zawadowski Jan (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4367488