Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  17 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - II Liga gr A - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - II Liga gr A
Wybierz zespół:
      ATLAS WARSZAWA
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22  Jaworski Radek (br)  
 2  6  Kotruchow Juliusz (na)  
 3  5  Maciejuk Szymon (na)  
 4  7  Pruszyński Michał (na)  
 5  10  Radosz Bartosz (ob)  
 6  12  Rzeszutko Daniel (ob)  
 7  3  Smoliński Antoni (ob)  
 8  1  Subocz Mikolaj (br)  
 9  8  Szkopiarek Jakub (ob)  
 10  4  Zagubieniak Krzysztof (ob)  
 11  9  Żaczek Alan (na)  
      Dzierżążnia
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Biniek Piotr (na)  
 2  3  Bordiuk Jarosław (po)  
 3  13  Danelczyk Mariusz (ob)  
 4  4  Kijak Bartosz (na)  
 5  1  Koniarski Jerzy (br)  
 6  9  Lipkowski Piotr (ob)  
 7  6  Łabecki Janusz (na)  
 8  2  Łabecki Wojciech (ob)  
 9  8  Malicki Paweł (po)  
 10  7  Skarzyński Paweł (na)  
 11  11  Stachura Chrysrian (ob)  
      EPRO
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Bogacz Max (na)  
 2  6  Chmielewski Wojtek (ob)  
 3  4  Goryński Krzysiek (po)  
 4  12  Grzesiek Malec (na)  
 5  7  Kotrych Adam (po)  
 6  99  Kurtyłowski Darek (br)  
 7  1  Kuszewski Damian (br)  
 8  2  Przemek Floryan (na)  
 9  8  Sidorowicz Maciek (po)  
 10  3  Siwiński Piotrek (ob)  
 11  16  Stefaniak Kuba (ob)  
 12  13  Szutkowski Jarek (ob)  
      FC Bez Atu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  27  Adamczyk Artur (ob)  
 2  19  Chrząstowski Adrian (na)  
 3  13  Hajbowicz Rafał (po)  
 4  14  Jarmuszewicz Jęrek (po)  
 5  6  Kalbarczyk Konrad (po)  
 6  89  Kaproń Kuba (br)  
 7  1  Kassenberg Adam (br)  
 8  99  Marchewka Krzysztof (ob)  
 9  22  Parzydeł Maciek (po)  
 10  21  Parzydeł Michał (na)  
 11  23  Popadiak Maciek (ob)  
 12  15  Senderski Karol (ob)  
 13  26  Syski Mariusz (na)  
 14  12  Szczotka Artur (br)  
 15  2  Szczykno Rafał (po)  
 16  9  Węgłowski Maciej (na)  
      FC Całyczasdoprzodu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Jamorski Łukasz (po)  
 2  2  Kamiński Michał (ob)  
 3  8  Koziński Rafał (ob)  
 4  6  Muszyński Michał (po)  
 5  11  Pawlak Adam (po)  
 6  13  Pawlak Piotr (na)  
 7  9  Siwiński Rafał (na)  
 8  7  Smoleński Mikołaj (na)  
 9  10  Tychanowicz Norbert (po)  
 10  5  Walczak Łukasz (ob)  
 11  1  Zamkowski Rafał (br)  
      Football Champions
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  77  Bentkowski Dominik (po)  
 2  14  Biskup Olek (po)  
 3  7  Chromik Daniel (po)  
 4  99  Ciećwierz Kajetan (br)  
 5  21  Fabrycki Łukasz (ob)  
 6  22  Kijek Andrzej (po)  
 7  10  Kita Łukasz (po)  
 8  15  Kozieł Krystian (po)  
 9  12  Kubiak Michał (br)  
 10  1  Łukasik Andrzej (br)  
 11  13  Mickiewicz Kuba (na)  
 12  4  Pyziak Grzegorz (ob)  
 13  9  Więcek Patryk (po)  
 14  8  Zabijak Mateusz (ob)  
      Hardcore Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Chmurski Michał (na)  
 2  20  Fiodorow Artur (br)  
 3  1  Kassenberg Adam (br)  
 4  99  Kropiwnicki Krystian (br)  
 5  6  Królikowski Adam (po)  
 6  8  Łęczycki Kamil (po)  
 7  23  Sawicki Paweł (po)  
 8  4  Skociński Przemysław (ob)  
 9  9  Szczepański Jan (na)  
 10  15  Topolski Paweł (ob)  
 11  5  Zalewski Rafał (ob)  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Czerwonka Krzysztof (ob)  
 2  1  Dziubicki Daniel (br)  
 3  22  Grudziński Marcin (po)  
 4  5  Januszewski Mateusz (po)  
 5  6  Mogielnicki Paweł (po)  
 6  8  Muszyński Paweł (ob)  
 7  7  Polkowski Jakub (po)  
 8  23  Rudziński Andrzej (po)  
 9  9  Rzeźnikiewicz Radosław (na)  
 10  99  Sendecki Adam (po)  
 11  11  Socha Paweł (na)  
 12  21  Stań Dawid (po)  
 13  4  Śledzicki Łukasz (po)  
 14  3  Urbański Bartosz (ob)  
      Los Esperantos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  91  Brzeszcz Łukasz (po)  
 2  8  Grabowski Łukasz (po)  
 3  15  Jagiełło Rafał (po)  
 4  23  Kamiński Tomasz (na)  
 5  2  Kasprzyk Piotr (ob)  
 6  13  Kirejczyk Krzysztof (po)  
 7  7  Kosk Kuba (np)  
 8  4  Mitkowski Marcin (po)  
 9  3  Nowy Macin (po)  
 10  9  Osiecki Michał (po)  
 11  1  Paczała Bartłomiej (br)  
 12  99  Sikorski Piotrek (br)  
 13  10  Warchoł Mateusz (po)  
 14  12  Żółkowski Krzysztof (br)  
      Mehisto
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Bierzanek Piotr (po)  
 2  18  Bors Piotr (po)  
 3  8  Dąbrowski Jacek (po)  
 4  9  Dzierzbicki Wojciech (na)  
 5  10  Fijałkowski Piotr (ob)  
 6  23  Michalak Robert (br)  
 7  2  Pleskot Patryk (na)  
 8  26  Reich Mateusz (po)  
 9  0  Skowerski Sławek (ob)  
 10  16  Skowerski Wojciech (ob)  
 11  12  Traczyk Paweł (br)  
 12  7  Zawacki Michał (ob)  
      Portugalia Sport Klub
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  22   Decio ()  
 2  4   Felipe ()  
 3  77   Guilherme ()  
 4  11  Araujo Duarte ()  
 5  99  Candeias Jose (br)  
 6  6  Concalves Tiago ()  
 7  7  David Luis ()  
 8  1  Fonte Arturo (br)  
 9  10  Mafra Andre (na)  
 10  2  Pinto Ricardo ()  
 11  69  Santos Alvaro ()  
 12  9  Silva Tiago ()  
 13  8  Soutelo Joao ()  
      Semper Invicta
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Dąbrowski Wojciech (ob)  
 2  9  Drozdowski Karol (na)  
 3  11  Grzywaczewski Darek (po)  
 4  69  Milej Wojtek (po)  
 5  8  Olek Artur (na)  
 6  6  Piotrowski Michał (po)  
 7  5  Piwocki Piotr (ob)  
 8  7  Rokicki Jakub (na)  
 9  20  Sarnecki Karol (po)  
 10  99  Skoczylas Krzysztof (br)  
 11  1  Stoch Witold (br)  
 12  10  Wróblewski Antoni (ob)  
 13  21  Wudziński Adam (ob)  
 14  12  Zawiślak Cezary (po)  
      ShowTime
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Borzęcki Damian (na)  
 2  5  Druś Adrian (po)  
 3  7  Dudek Adan (na)  
 4  8  Kadłubański Sebastian (na)  
 5  19  Kawka Konrad (na)  
 6  2  Lipiński Łukasz (ob)  
 7  1  Matysek Krystian (br)  
 8  4  Milewski Adrian (po)  
 9  11  Podobas Bartek (po)  
 10  21  Rogus Andrzej (po)  
 11  87  Sieroczniewicz Artur (po)  
 12  6  Truszkowski Bartek (po)  
 13  3  Zdankiewicz Tomasz (ob)  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bijas Jan (po)  
 2  20  Domaradzki Krzysztof (po)  
 3  6  Dorosz Krzysztof (po)  
 4  23  Guzy Wojciech (na)  
 5  21  Paklepa Ariel (na)  
 6  11  Pieńkos Antek (po)  
 7  99  Pieszczyk Łukasz (po)  
 8  15  Pilitowski Romuald (ob)  
 9  3  Poliszak Konrad (po)  
 10  5  Przywała Paweł (op)  
 11  8  Roguski Stanisław (ob)  
 12  9  Witkowski Maciej (po)  
 13  4  Wojewódzki Cyryl (ob)  
 14  7  Wojewódzki Kacper (po)  
 15  1  Wrzoskiewicz Karol (br)  
 16  22  Zalewski Dawid (br)  
      The Presja
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Błachowski Krzysztof (po)  
 2  10  Dychenko Anton (ob)  
 3  14  Krakowski Artur (po)  
 4  7  Mroczek Michał (na)  
 5  21  Pałys Marek (br)  
 6  11  Pasterniak Alek (na)  
 7  81  Podskarbi Marek (po)  
 8  2  Popis Maciek (ob)  
 9  8  Shleiko Ivan (na)  
 10  6  Sobera Łukasz (po)  
 11  9  Śliwiński Tomasz (po)  
      Twoja Klaszcze u Rubika
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  21  Andrzejuk Michał - zm. ()  
 2  4  Chrząstowski Adrian (po)  
 3  23  Herbeć Maciej (ob)  
 4  12  Ilczuk Mariusz - zm. ()  
 5  2  Kierepka Krzysztof (po)  
 6  19  Klabarczyk Konrad (ob)  
 7  26  Kolasa Piotr (po)  
 8  77  Kowalczyk Wojtek (po)  
 9  28  Linke Tomasz (po)  
 10  83  Lipiec Filip - zm. ()  
 11  20  Mikołajczyk Daniel - zm. ()  
 12  17  Milewski Karol (na)  
 13  80  Minasi Marcello (na)  
 14  5  Nowicki Patryk - zm. ()  
 15  99  Prenta Paweł (po)  
 16  10  Przybyła Bernard (na)  
 17  69  Sar Paweł (ob)  
 18  99  Sobczak Adam - zm. ()  
 19  3  Supronowicz Piotr - zm. ()  
 20  22  Szatułowicz Bartek - zm. ()  
 21  19  Terlecki Piotr ()  
 22  1  Tomaszewski Krzysztof (br)  
 23  1  Trąbiński Mateusz - zm ()  
 24  8  Wicher Hubert - zm. ()  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4459655