Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  18 08 2022    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Ekstraklasa, I Liga Awans A, I Liga Awans B, I Liga Spadek A, I Liga Spadek B, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, Summer League A, I liga grupa B, I liga grupa A, Summer League B, Summer League 1 Summer League 2,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - II Liga Spadek
Wybierz zespół:
      E-Pro
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Chmielewski Wojtek (ob)  
 2  5  Dłużniewski Kajtek - zm. (na)  
 3  2  Floryan Przemek (na)  
 4  10  Giwer Artur (po)  
 5  4  Goryński Krzysiek (ob)  
 6  50  Grala Krzysztof (po)  
 7  14  Kuszewski Damian (br)  
 8  20  Miękina Maciej (br)  
 9  99  Okiniński Tomasz (br)  
 10  1  Prokurat Sergiusz (br)  
 11  15  Rutkowski Rafał (na)  
 12  8  Sidorowicz Maciej (na)  
 13  3  Siwiński Piotrek (ob)  
 14  0  Skowerski Sławek (ob)  
 15  12  Stefaniak Kuba (ob)  
 16  13  Szutkowski Jarek (ob)  
 17  25  Urbańczyk Sebastian (po)  
      GALAXY FUTSAL
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Balcerzak Michał (br)  
 2  11  Dadun Paweł (na)  
 3  15  Dominiak Daniel (po)  
 4  7  Gniadzik Dawid (po)  
 5  22  Klabarczyk Piotr (br)  
 6  10  Kozarski Paweł (na)  
 7  9  Minasi Marcello (na)  
 8  21  Nowak Krzysztof (po)  
 9  14  Przybyła Bernard (na)  
 10  27  Pytlarczyk Kuba (ob)  
 11  90  Rzeszutko Daniel (br)  
 12  5  Starosta Damian (ob)  
 13  12  Tomaszewski Krzysztof (na)  
 14  8  Trochowicz Tomasz (ob)  
 15  4  Wachnicki Marek (ob)  
      Hardcore Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Chmurski Michał (po)  
 2  22  Fiodorow Artur (br)  
 3  99  Kropiwnicki Krystian (br)  
 4  12  Kuszewski Damian (br)  
 5  8  Łęczycki Kamil (po)  
 6  13  Mystkowski Marcel (na)  
 7  7  Neffe Piotr (po)  
 8  1  Puzyński Krzysztof (br)  
 9  32  Rodzik Mateusz (ob)  
 10  4  Skociński Przemysław (ob)  
 11  9  Szczepański Jan (na)  
 12  15  Topolski Paweł (po)  
 13  5  Zalewski Rafał (ob)  
      Kartofliska
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  15  Czerwonka Krzysztof ()  
 2  1  Dziubicki Daniel (br)  
 3  21  Goździkiewicz Andrzej ()  
 4  22  Januszewski Mateusz ()  
 5  44  Kuch Krzysztof ()  
 6  11  Muszyński Paweł ()  
 7  2  Pilkoś Andrzej ()  
 8  55  Polkowski Jakub ()  
 9  88  Rzeźnikiewicz Radosław ()  
 10  81  Śledziecki Łukasz ()  
 11  33  Urbański Bartosz ()  
      Los Esperantos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Borodej Andrzej (po)  
 2  99  Brzeszcz Łukasz (ob)  
 3  9  Danielak Grzegorz (na)  
 4  1  Głazewski Łukasz (br)  
 5  4  Grabowski Łukasz (po)  
 6  7  Jagiełło Rafał (po)  
 7  23  Kamiński Tomasz (po)  
 8  2  Kasprzyk Piotr (ob)  
 9  88  Lubański Marcin (ob)  
 10  6  Mierzejewski Piotr (ob)  
 11  10  Osiecki Michał (po)  
 12  11  Peralta Giovanni (na)  
 13  3  Piechociński Piotr (ob)  
 14  7  Pilaciński Piotr (po)  
 15  12  Romaniuk Maksym (br)  
 16  22  Urbański Michał (br)  
      Mehisto
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Dąbrowski Jacek (po)  
 2  9  Dzierzbicki Wojciech (na)  
 3  10  Fijałkowski Piotr (ob)  
 4  99  Kassenberg Adam (br)  
 5  23  Michalak Robert (br)  
 6  1  Oleś Jan (br)  
 7  2  Pleskot Patryk (na)  
 8  0  Skowerski Sławek (ob)  
 9  16  Skowerski Wojciech (ob)  
 10  7  Zawacki Michał (ob)  
      Niezniszczalni
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  23  Banaszak Kamil (na)  
 2  69  Barankiewicz Karol (po)  
 3  21  Bartosiak Piotrek (na)  
 4  35  Czyż Marcin (na)  
 5  6  Derewonko Krzysiek (ob)  
 6  11  Derewonko Marcin (po)  
 7  43  Jaworski Michał (po)  
 8  89  Kalicki Radek (po)  
 9  36  Kamiński Kamil - zm. (po)  
 10  25  Kołodziejczyk Maciek - zm. (po)  
 11  1  Kurzela Kamil (br)  
 12  5  Machalski Marcin (ob)  
 13  13  Madejski Kuba (br)  
 14  20  Misior Mateusz (po)  
 15  34  Nowacki Artur - zm. (po)  
 16  7  Ostrowski Marcin (na)  
 17  33  Ostrowski Przemek (po)  
 18  10  Pietruszynski Adam (po)  
 19  99  Rzymowski Michał (na)  
 20  26  Skinecki Tomasz - zm. (po)  
 21  22  Ziółkowski Kacper (po)  
      Patusy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Adamski Marcin (po)  
 2  22  Arasimowicz Artur (ob)  
 3  23  Borkowski Łukasz (po)  
 4  9  Dutkiewicz Mateusz (na)  
 5  1  Dziewanowski Piotr (br)  
 6  10  Fila Jakub (na)  
 7  11  Garcia Camilo (na)  
 8  99  Grzębka Fabian (po)  
 9  13  Jabrzyk Szymon (ob)  
 10  21  Mańkowski Sebastian (po)  
 11  12  Przybylski Andrzej (br)  
 12  4  Rodriguez Andres (ob)  
 13  7  Starus Marcel (na)  
 14  2  Żuchewicz Adrian (po)  
      SB
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  16  Arasimowicz Artur - zm. (po)  
 2  17  Bartlet Rafał (po)  
 3  22  Bartosiak Piotr (po)  
 4  23  Cichocki Andrzej (po)  
 5  20  Cichocki Maciek (ob)  
 6  8  Dracała Mateusz - zm. (br)  
 7  21  Janasz Kamil (po)  
 8  6  Jórzak Marcin - zm. (ob)  
 9  4  Lohmann Stefan (na)  
 10  10  Mańkowski Sebastian - zm. (po)  
 11  9  Matela Piotr (po)  
 12  3  Matela Roman (ob)  
 13  11  Mroczek Michał (po)  
 14  2  Nowicki Florian (na)  
 15  14  Piwocki Piotr (ob)  
 16  7  Popis Maciek (na)  
 17  12  Sudolf Piotr (ob)  
 18  5  Szczęśniak Marcin (po)  
 19  1  Szymański Paweł (br)  
      Spartak Tartak
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Bijas Jan (na)  
 2  16  Czerwiński Łukasz - zm. (br)  
 3  20  Domaradzki Krzysztof (na)  
 4  6  Dorosz Krzysztof (ob)  
 5  13  Drapała Mateusz - zm. (br)  
 6  23  Guzy Wojciech (na)  
 7  22  Kiedrowicz Jakub (br)  
 8  5  Lalewicz Bartłomiej (na)  
 9  1  Łopata Grzegorz - zm, (br)  
 10  12  Ługowski Sylwester (ob)  
 11  9  Mikołajczyk Daniel (na)  
 12  19  Mikurenda Jarosław (po)  
 13  21  Nowicki Partyk (po)  
 14  11  Paklepa Ariel (na)  
 15  15  Pilitowski Romuald (ob)  
 16  8  Roguski Stanisław (na)  
 17  4  Wojewódzki Cyryl (br)  
 18  7  Wojewódzki Kacper (na)  
 19  17  Wrzoskiewicz Karol (br)  
 20  99  Zalewski Dawid (br)  
 21  2  Żurawski Tomasz (ob)  
      Twoja Klaszcze u Rubika
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  21  Andrzejuk Michał (po)  
 2  14  Borucki Krzysztof (po)  
 3  11  Borucki Tomek (ob)  
 4  9  Filew Jakub (po)  
 5  79  Filutowski Adam (na)  
 6  12  Ilczuk Mariusz (po)  
 7  4  Kobiński Maciej (ob)  
 8  7  Kowalczyk Sebastian (ob)  
 9  20  Słodowik Sebastian (po)  
 10  99  Sobczak Tomasz (po)  
 11  3  Supronowicz Piotr (ob)  
 12  1  Trąbiński Mateusz (br)  
 13  10  Wojciechowski Michał (na)  
      WWSI
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Białek Damian (br)  
 2  10  Ciesielski Kacper (po)  
 3  69  Ciołek Damian (ob)  
 4  8  Gradowski Łukasz (ob)  
 5  7  Jakubowicz Oskar (po)  
 6  3  Juchnikowski Emil (ob)  
 7  13  Koc Karol (na)  
 8  21  Kulczycki Arek (po)  
 9  12  Lisiecki Mateusz (br)  
 10  15  Nietuzinkowy Michał (na)  
 11  11  Ostasz Bartek (po)  
 12  9  Stefański Patryk (po)  
 13  14  Waszak Konrad (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 7624266