Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  23 10 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - I Liga
Wybierz zespół:
      CERTUS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  ANCUKIEWICZ ŁUKASZ ()  
 2  21  BIELECKI PIOTR ()  
 3  2  CHETLOW MAREK (br)  
 4  15  CIĘŻADLIK MACIEJ (po)  
 5  1  CZUBER (zm) MACIEJ (na)  
 6  12  DRZEWIŃSKI TOMASZ (po)  
 7  13  GRABARCZYK MAREK (po)  
 8  22  HOLC MICHAŁ ()  
 9  8  KILMAN MACIEJ (na)  
 10  6  MALISZEWSKI ŁUKASZ ()  
 11  1  NIEDOSTATKIEWICZ(zm) TOMASZ ()  
 12  5  OTULAK CEZARY (ob)  
 13  7  PERZYNA MARIUSZ (na)  
 14  4  PRZERADZKI(zm) ANDRZEJ (na)  
 15  11  SOBOTKA WOJCIECH (ob)  
 16  3  STĘPLEWSKI PRZEMYSŁAW (po)  
 17  10  STRAWCZYŃSKI MARCIN (na)  
 18  9  WIENCEK PAWEŁ (po)  
 19  6  ZALEWSKI (zm) KRZYSZTOF (na)  
      Dynamo
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Czerwiński Łukasz (br)  
 2  16  Hellich Krzysztof (na) 
 3  15  Jaworski Łukasz (na) 
 4  3  Kamiński Piotr (ob) 
 5  0  Komuda Marcin (na) 
 6  7  Mączka Marcin (ob) 
 7  1  Okniński Tomasz (br) 
 8  5  Rokicki Bartek (ob) 
 9  10  Smoktunowicz Michał (na) 
 10  4  Tarłowski Marcin (ob) 
 11  77  Woszczyk Łukasz (na) 
      IP
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Banasiak Piotr (po)  
 2  3  Gołąb Marcin (ob) 
 3  15  Kitliński Wojciech (ob) 
 4  21  Lendzion Tomasz (br) 
 5  13  Pióro Hubert () 
 6  4  Pióro Sebastian (ob) 
 7  6  Poduch Sebastian (po) 
 8  9  Strzała Mariusz (na) 
 9  8  Tarnowski Paweł (na) 
 10  1  Włodarczyk Mirek (br) 
      Krolewscy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Babecki Mariusz (ob)  
 2  21  Beczek Tomek (ob) 
 3  15  Bogdan Paweł (ob) 
 4  10  Brzeziński Maciej (na) 
 5  16  Cieślik Dariusz (ob) 
 6  9  Czajka Łukasz (na) 
 7  33  Czerwiński Łukasz (br) 
 8  0  Kwapisz Robert (ob) 
 9  20  Makowski Marcin (ob) 
 10  2  Mendaluk Roman (ob) 
 11  4  Stawicki Grzegorz (ob) 
 12  17  Vertun Andrzej (na) 
 13  1  Zaręba Tomasz (br) 
 14  23  Ziarek Grzegorz (ob) 
      Krolewscy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Babecki Mariusz (ob)  
 2  21  Beczek Tomek (ob)  
 3  15  Bogdan Paweł (ob)  
 4  10  Brzeziński Maciej (na)  
 5  16  Cieślik Dariusz (ob)  
 6  9  Czajka Łukasz (na)  
 7  33  Czerwiński Łukasz (br)  
 8  0  Kwapisz Robert (ob)  
 9  20  Makowski Marcin (ob)  
 10  2  Mendaluk Roman (ob)  
 11  4  Stawicki Grzegorz (ob)  
 12  17  Vertun Andrzej (na)  
 13  1  Zaręba Tomasz (br)  
 14  23  Ziarek Grzegorz (ob)  
      Legendarni FF
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0   Michał (br)  
 2  20  Andrian Dariusz (po) 
 3  3  Badura Mirek (po) 
 4  5  Cyruk Tomasz (na) 
 5  8  Halicki Łukasz (po) 
 6  4  Kaczyński Radek (ob) 
 7  12  Kalkowski Mateusz (na) 
 8  6  Łabecki Janek (po) 
 9  1  Prokurat Sergiusz (br) 
 10  10  Stępniak Andrzej (na) 
 11  11  Tomczak Piotr (po) 
 12  7  Wasilewski Piotr (ob) 
      Los Fiesteros
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Antecki Artur (ob)  
 2  10  Bielicki Jurek ()  
 3  99  Bieniek Michał ()  
 4  13  Dalewski Alek (ob)  
 5  6  Giwer Artur (po)  
 6  17  Januszewski Andrzej ()  
 7  11  Kępka Mariański Wojtek ()  
 8  3  Panow Grzogorz (ob)  
 9  5  Patrzała Patryk (ob)  
 10  2  Polak Przemek (ob)  
 11  1  Sławiński Karol (br)  
 12  9  Sławiński Michał (na)  
 13  8  Wasiak Michał (na)  
 14  7  Ziembicki Andrzej (po)  
      Racjonalny Traktor
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Banasik Olek (na)  
 2  15  Bruni Szura (po) 
 3  33  Gontarz Adam (br) 
 4  11  Gontarz Kamil (po) 
 5  29  Lipiec Marcin (ob) 
 6  10  Osmólski Paweł (po) 
 7  13  Sobieski Grzegorz (po) 
 8  9  Sójkowski Paweł (po) 
 9  4  Stań Dawid (na) 
 10  6  Stańczykowski Rafał (ob) 
 11  8  Stężycki Jakub (ob) 
 12  3  Stężycki Paweł (po) 
 13  1  Śledziecki Łukasz (br) 
 14  12  Wiśniewski Konrad (na) 
      Rozjazd
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Cichy Tomasz (na)  
 2  4  Gawroński Maciej (ob) 
 3  11  Hajbowicz Rafał (na) 
 4  5  Hereśniak Piotr (ob) 
 5  1  Karliński Maciej (br) 
 6  2  Maciesowicz Michał (ob) 
 7  12  Makijewski Michał (br) 
 8  3  Mendaluk Romek () 
 9  9  Sasal Łukasz (na) 
 10  6  Siwiński Piotr (ob) 
 11  8  Urbańczyk Sebastian (na) 
 12  7  Zbyszewski Marek (na) 
      SamBa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  23  Bedra Piotr (na)  
 2  7  Kasprowicz Piotrek (po)  
 3  13  Koc Krzysztof (po)  
 4  1  Kuśnierz Krzysztof (br)  
 5  21  Łazowski Grzegorz (br)  
 6  10  Łopaciuk Piotr (po)  
 7  9  Niski Artur (po)  
 8  17  Papis Łukasz (na)  
 9  19  Pękala Adam ()  
 10  2  Przewoźniak Jasiek (po)  
 11  25  Sieradzki Paweł (po)  
 12  24  Siezieniewski (zm) Piotr (po)  
 13  11  Słowiński Kuba (po)  
 14  26  Smoluchowski Mikołaj ()  
 15  5  Trzeciński Maciek (po)  
 16  20  Wojtas Jarek (br)  
      SQUAD
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  BIAŁKIEWICZ RAFAŁ (br)  
 2  23  BŁASZCZYK ŁUKASZ (na)  
 3  12  BUDYTA MATEUSZ (br)  
 4  10  BYKOWICZ ADAM (ob)  
 5  5  CZEMPLIK PAWEŁ (na)  
 6  8  GAJOWIAK SEBASTIAN (po)  
 7  15  KOWALKOWSKI WOJCIECH ()  
 8  18  KUMÓR PAWEŁ (ob)  
 9  13  NOWACKI WOJCIECH (ob)  
 10  2  SIBIGA MICHAŁ ()  
 11  7  ŚLEDZIAK CEZARY (po)  
 12  3  WOŹNIAK JAN ()  
 13  6  WÓJCICKI RAFAŁ (ob)  
      TZM 98
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Biechoński Sebastian (ob)  
 2  13  Debert Jarosław (po)  
 3  2  Gampel Krzysztof (ob)  
 4  7  Grochowalski Daniel (po)  
 5  9  Jankowski Jarosław (na)  
 6  5  Jarosz Piotr (ob)  
 7  8  Łapiński Piotr (ob)  
 8  11  Mańkowski Jarosław (po)  
 9  4  Mączewski Przemysław (po)  
 10  15  Ryll Jarosław (br)  
 11  1  Szkolmowski Paweł (br)  
 12  6  Szkolmowski Piotr (na)  
 13  16  Wójcik Jacek (na)  
 14  10  Wrenga Dariusz (po)  
 15  12  Zieliński Maciej (ob)  
 16  14  Żydkiewicz Mateusz (na)  
      Vódka Squad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Banachowicz Tomasz (na)  
 2  5  Czerny Kamil (na)  
 3  11  Leśniewski Mariusz (na)  
 4  4  Łazarczyk Rafał (na)  
 5  6  Miśkiewicz Tomasz (na)  
 6  14  Motylewski Tomasz (na)  
 7  7  Pękosławski Tomasz (na)  
 8  13  Piórkowski Paweł (na)  
 9  15  Piórkowski Przemysław (na)  
 10  9  Sitarek Michał (na)  
 11  8  Sosnowski Piotr (na)  
 12  3  Szczepański Mariusz (na)  
 13  2  Szloser Piotr (na)  
 14  12  Tchórzewski Konrad (na)  
 15  1  Wieczorek Piotr (na)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4472113