Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  23 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - II Liga gr. A
Wybierz zespół:
      ALBATROSY
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  17  Abragimowicz Marek (na)  
 2  2  Głogowski Grzegorz (na)  
 3  10  Jakubiak Michal ()  
 4  3  Kosiarski Daniel ()  
 5  13  Krycia Daniel ()  
 6  4  Lępicki Artur ()  
 7  5  Michalak Marcin ()  
 8  1  Stolarski Marcin (br)  
 9  19  Stosio Robert ()  
 10  7  Wójcik Jacek (ob)  
 11  11  Żydkiewicz Mateusz (po)  
      Almukantarat
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Czerniecki Stefan (po)  
 2  18  Jankowski Tomek (ob)  
 3  1  Krawczyk Michał (br)  
 4  11  Kusiak Paweł (na)  
 5  13  Mazgajski Michał (na)  
 6  8  Miszczyk Michał (po)  
 7  9  Niemyski Antek (na)  
 8  10  Piechota Mateusz (ob)  
 9  22  Rawski Tomek (ob)  
 10  12  Schütz Krzysztof (br)  
 11  4  Ufnal Janek (ob)  
      Bossa Noga
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Adamczyk Paweł (ob)  
 2  3  Gietka Jan (ob)  
 3  2  Grala Bartek (po)  
 4  11  Hołubiuk Łukasz (po)  
 5  1  Jankowski Wojtek (br)  
 6  10  Klapaczyński Kuba (po)  
 7  9  Lisawa Michał (na)  
 8  12  Makowski Marcin (po)  
 9  8  Makowski Robert (po)  
 10  4  Paśnik Marcin (ob)  
 11  5  Skrzpyczyk Michał (na)  
 12  7  Smoliński Piotras (na)  
 13  13  Sobera Łukasz (po)  
      Cwałujące Wieprze
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dejneko Robert (ob)  
 2  14  Goryński Krzysztof (na) 
 3  9  Krauze Piotr (na) 
 4  22  Mleczek Tomasz (br) 
 5  8  Parzydeł Maciej (ob) 
 6  11  Parzydeł Michał (na) 
 7  66  Przeździecki Paweł (ob) 
 8  1  Sulewski Tomasz (br) 
 9  4  Wasilewski (kpt.) Krzysztof (ob) 
 10  10  Wykrytowicz Jan (na) 
      e-pro
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Barański Piotr (na)  
 2  6  Chmielewski Wojtek (ob)  
 3  2  Florian Przemek (ob)  
 4  5  Kot Sebastian ()  
 5  1  Malanowski Marek (br)  
 6  14  Rajkowski Jacek (ob)  
 7  8  Romańczuk Piotr (po)  
 8  7  Skajster Jędrek (na)  
 9  10  Skowroński Paweł (na)  
 10  3  Stan Dominik (na)  
 11  13  Szutkowski Jarek (ob)  
      FC Old Boys
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Ciećwierz Sławomir (ob)  
 2  9  Dec Krzysztof (na)  
 3  11  Dziak Adam (ob)  
 4  12  Gawęcki Robert (na)  
 5  6  Grzech Dariusz (po)  
 6  8  Kłosowski Krzysztof (po)  
 7  1  Koncewicz Piotr (br)  
 8  2  Rąpała Janusz (ob)  
 9  5  Sikorski Artur (na)  
 10  13  Sobotka Mariusz (po)  
 11  7  Sobotka Robert (na)  
 12  10  Szewczuk Marek (po)  
 13  3  Szubiczuk Andrzej (ob)  
      Gencjana
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Bebelski Rafal (ob)  
 2  10  Heresniak Piotr (na)  
 3  4  Hryciuk Grzegorz (po)  
 4  3  Kalinowski Krzysztof (ob)  
 5  7  Lepa Marcin (ob)  
 6  11  Madej Marek (ob)  
 7  13  Nowicki Jakub (na)  
 8  17  Przybyła Dominik (na)  
 9  5  Pyffel Radoslaw (po)  
 10  2  Sadowski Lukasz (ob)  
 11  8  Zbyszewski Maciej (po)  
 12  9  Zbyszewski Marek (na)  
      MAŁE PTAKI
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Banaszkiewicz Adam (ob)  
 2  10  Bluszcz Łukasz (ob)  
 3  98  Celej Łukasz (na)  
 4  5  Herbst Mikołaj (ob)  
 5  16  Kubicki Maciej (ob)  
 6  3  Kulmiński Robert (na)  
 7  14  Kurasiński Artur (na)  
 8  97  Mokrzewski Dominik (na)  
 9  2  Nowicki Florian (na)  
 10  7  Pura Rafał (ob)  
 11  1  Skrzypek Michał (br)  
 12  99  Wąsiński Marek (na)  
      NANKATSU
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Busłowski Leszek ()  
 2  7  Demski Marcin (br)  
 3  5  Kolanowski Tomasz (po)  
 4  10  Kołacz Mateusz (na)  
 5  21  Kończyk Sławomir (ob)  
 6  8  Kurek Adam (po)  
 7  14  Maciaszek Piotr (ob)  
 8  18  Michalak Mikołaj (ob)  
 9  99  Polewiak Daniel (po)  
 10  11  Rogalski Artur (na)  
 11  16  Ślepowroński Jakub (po)  
 12  19  Trojak Maciej (ob)  
 13  15  Wyrzykowski Artur (na)  
 14  66  Żemek Łukasz (na)  
      Parówka SV
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Bielawski Piotr (ob)  
 2  10  Bieliński Bartek (po)  
 3  9  Dąbrowski Łukasz (na)  
 4  7  Frejlich Jakub (na)  
 5  8  Gruszka Mateusz (ob)  
 6  1  Huskowski Tadek (br)  
 7  15  Kaźmierkiewicz Piotr (na)  
 8  12  Kurek Paweł (br)  
 9  3  Myrda Paweł (ob)  
 10  5  Orłowski Przemek (po)  
 11  14  Prokurat Sergiusz (br)  
 12  2  Pyrcak Bartek (po)  
 13  6  Siwiński Adam (ob)  
 14  11  Skomorowski Kamil (po)  
 15  13  Sowa Przemek (po)  
      Przyszłość 100
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Celiński Andrzej (ob)  
 2  8  Celiński Jacek (po)  
 3  1  Gan Przemek (br)  
 4  7  Jankowski Jarek (ob)  
 5  11  Kłos Krzysiek (ob)  
 6  5  Kłos Michał (na)  
 7  6  Kostrzewski Wawrzyniec (na)  
 8  2  Krzyczkowski Maciek (po)  
 9  4  Lewandowski Bartosz (na)  
 10  12  Lewandowski Piotr (po)  
 11  9  Manteuffel Ryszard (ob)  
 12  13  Rocki Maciej (po)  
 13  10  Szaniawski Marcin (ob)  
      Twoja Stara
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Biernacki Bartosz (nap)  
 2  1  Czerwiński Łukasz (br)  
 3  4  Dąbrowski Krzysztof (ob)  
 4  17  Drużdżel Grzegorz (pom)  
 5  11  Jasklowski Tomasz (na)  
 6  15  Korzeniowski Tymoteusz (pom)  
 7  9  Kozak Artur (nap)  
 8  14  Krakowski Artur (pom)  
 9  13  Lipski Michał (ob)  
 10  5  Muszyński Paweł (pom)  
 11  18  Sobera Łukasz (pom)  
 12  8  Śliwiński Tomasz (ob)  
 13  6  Tyda Sławomir (ob)  
 14  3  Vertun Andrzej (na)  
 15  10  Ziarek Grzegorz (ob)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3851341