Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  23 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - II Liga gr. B
Wybierz zespół:
      Beizonot
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Baran Jacek (ob)  
 2  11  Baran Radosław (po)  
 3  15  Krawczyński Marcin (ob)  
 4  5  Oleksiuk Adam (na)  
 5  10  Olszewski Gabriel (na)  
 6  14  Osiński Mariusz (na)  
 7  16  Pacelt Robert (po)  
 8  20  Palczewski Lech (po)  
 9  18  Siwiński Bartłomiej (ob)  
 10  1  Szczerbetka Łukasz (br)  
 11  9  Tarłowski Michał (po)  
 12  8  Żaczek Dariusz (ob)  
      Dyżurnaliści
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Augustyniak Sebastian (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na) 
 3  10  Doktór Maciek (po) 
 4  4  Kaczorowski Paweł (ob) 
 5  3  Makles Jacek (ob) 
 6  2  Owczarek Irek (ob) 
 7  6  Rasala Filip (po) 
 8  1  Skiba Michał (br) 
 9  5  Smoliński Łukasz (ob) 
 10  8  Zatoński Kamil (po) 
      Dzieci Warszawy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Bluj Michał (na)  
 2  3  Grudziąż Michał (ob)  
 3  10  Herbeć Maciej (na)  
 4  9  Januszkiewicz Janusz (na)  
 5  5  Kalbarczyk Konrad (ob)  
 6  7  Milewski Karol (na)  
 7  11  Roszkowski Adam (na)  
 8  4  Sędziak Maciej (ob)  
 9  2  Stabrowski Rafał (ob)  
 10  18  Wyglądała Michał (ob)  
      Dzierżążnia
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Badura Mirosław (po)  
 2  10  Biniek Piotr (na)  
 3  9  Dziwulski Adam (na)  
 4  3  Kukurba Jakub (ob)  
 5  6  Łabecki Janusz (na)  
 6  2  Łabecki Wojciech (ob)  
 7  8  Malicki Paweł (po)  
 8  7  Skażyński Paweł (po)  
 9  5  Ziółek Tomasz (br)  
      FC Catalunya
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Dąbrowski Maciej (na)  
 2  15  Domagalski Filip (na)  
 3  1  Drab Mirek (br)  
 4  4  Janiec Krzysztof (po)  
 5  3  Kucharski Jacek (ob)  
 6  22  Lewandowski Kuba (po)  
 7  2  Majcherek Piotr (ob)  
 8  7  Mizera Krzysztof (po)  
 9  10  Osiewacz Leszek (na)  
 10  11  Osiewacz Maciej (ob)  
 11  14  Patla Rafał (na)  
 12  5  Subocz Marek (ob)  
 13  6  Woźniak Szymon (na)  
 14  8  Zieliński Piotr (po)  
      Fc Paraliż
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  69  Mączyński Marcin (br)  
 2  13  Mrugała Kuba (br)  
 3  9  Mykowski Kuba (br)  
 4  1  Napora Artur (br)  
 5  7  Noiszewski Bartek (br)  
 6  6  Ogonowski Łukasz (br)  
 7  0  Perzyna Maciek (br)  
 8  10  Radzyński Karol (br)  
 9  2  Sobczyński Rafał ()  
 10  11  Soszka Tomasz (br)  
 11  3  Stanis Michał (br)  
 12  1  Szewczyk Paweł (br)  
 13  8  Szumowski Krzysztof (br)  
 14  4  Turos Roman (br)  
 15  20  Wrzesień Michał (br)  
      Gladiatorzy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Bajorek Paweł (na)  
 2  3  Bielen Paweł (ob)  
 3  15  Czernaj Marcin (ob)  
 4  9  Dzik Artur (na)  
 5  6  Kłosiński Dariusz (ob)  
 6  7  Mędrecki Bartosz (ob)  
 7  13  Michalski Dariusz (na)  
 8  10  Ochman Piotr (na)  
 9  12  Starzewski Paweł (br)  
 10  4  Sztrefner Krzysztof (na)  
 11  5  Tryzybowicz Mariusz (po)  
 12  15  Urbaniak Rafał (ob)  
 13  8  Winter Daniel (po)  
 14  2  Wronka Michał (po)  
 15  1  Żarnowski Marcin (br)  
      PIŁKARZYKI
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Daniel (ob)  
 2  3  Kąkol Sebastian (ob)  
 3  7  Latała Michał (na)  
 4  10  Łysiak Przemek (po)  
 5  9  Pająk Jarek (na)  
 6  2  Rymarczuk Adam (po)  
 7  8  Rymarczuk Michał (ob)  
 8  6  Siarkiewicz Mateusz (po)  
 9  11  Talarek Piotr (na)  
 10  4  Tuscher Kuba (ob)  
 11  1  Wątły Jarek (br)  
      T.G. Sokół
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  15  Aleksiejuk Marcin (na)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  6  Cieślak Piotr (ob)  
 4  14  Dmoch Marcin (na)  
 5  21  Firlej Marcin (na)  
 6  9  Jędrej Andrzej (na)  
 7  22  Książek Kamil (ob)  
 8  5  Obsowski Kuba (ob)  
 9  12  Pietrzak Piotr (ob)  
 10  7  Prażmo Sebastian (br)  
 11  8  Szeląg Kamil (ob)  
 12  10  Więch Krzysztof (na)  
 13  11  Zdulski Sebastian (ob)  
      Wooyek Lester
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Błaszczyk Mariusz (po)  
 2  13  Bondaruk Paweł (na)  
 3  10  Borowski Piotr (po)  
 4  1  Budyta Mateusz (ob)  
 5  7  Dąbrowski Jacek (po)  
 6  6  Gawroński Maciej (ob)  
 7  78  Guzowski Michał (na)  
 8  12  Karliński Maciej (br)  
 9  9  Siwiński Piotr (ob)  
 10  5  Skwarczyński Dawid (ob)  
 11  11  Sobolewski Tomasz (na)  
 12  8  Urbańczyk Sebastian (na)  
 13  69  Wolski Krzysztof (na)  
      Znany Sklad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0   (ob)  
 2  9  Bochniak Marcin (na)  
 3  5  Chmielak Robert (ob)  
 4  6  Jankowiak Janek (ob)  
 5  13  Kowalczyk Michał (po)  
 6  7  Kurowski Adam (po)  
 7  1  Kurowski Kacper (br)  
 8  14  Maciaszek Piotr (ob)  
 9  10  Piskalski Paweł (na)  
 10  11  Serwiński Maciek (ob)  
 11  15  xxx xxx ()  
      Żółwie Piwne
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Badowski Rafał (na)  
 2  33  Blankiewicz Łukasz (ob)  
 3  8  Grzegorczuk Piotr (po)  
 4  28  Jałowiecki Adam (ob)  
 5  27  Jankowski Jakub (po)  
 6  7  Jankowski Michał (po)  
 7  15  Kołak Przemysław (ob)  
 8  12  Kuszner Marcin (br)  
 9  11  Łyp Mieszko (br)  
 10  9  Nietz Piotr (po)  
 11  13  Nurkiewicz Maciej (na)  
 12  69  Skalski (zm) Adam (br)  
 13  2  Skwarczyński Marcin (ob)  
 14  1  Suchołbiak Mirosław (br)  
 15  6  Ścigała Mariusz (ob)  
 16  16  Żmijewski Mateusz (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3851340