Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  25 09 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - II Liga gr. B
Wybierz zespół:
      Beizonot
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Baran Jacek (ob)  
 2  11  Baran Radosław (po)  
 3  15  Krawczyński Marcin (ob)  
 4  5  Oleksiuk Adam (na)  
 5  10  Olszewski Gabriel (na)  
 6  14  Osiński Mariusz (na)  
 7  16  Pacelt Robert (po)  
 8  20  Palczewski Lech (po)  
 9  18  Siwiński Bartłomiej (ob)  
 10  1  Szczerbetka Łukasz (br)  
 11  9  Tarłowski Michał (po)  
 12  8  Żaczek Dariusz (ob)  
      Dyżurnaliści
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Augustyniak Sebastian (na)  
 2  11  Błaszczyk Łukasz (na) 
 3  10  Doktór Maciek (po) 
 4  4  Kaczorowski Paweł (ob) 
 5  3  Makles Jacek (ob) 
 6  2  Owczarek Irek (ob) 
 7  6  Rasala Filip (po) 
 8  1  Skiba Michał (br) 
 9  5  Smoliński Łukasz (ob) 
 10  8  Zatoński Kamil (po) 
      Dzieci Warszawy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  12  Bluj Michał (na)  
 2  3  Grudziąż Michał (ob)  
 3  10  Herbeć Maciej (na)  
 4  9  Januszkiewicz Janusz (na)  
 5  5  Kalbarczyk Konrad (ob)  
 6  7  Milewski Karol (na)  
 7  11  Roszkowski Adam (na)  
 8  4  Sędziak Maciej (ob)  
 9  2  Stabrowski Rafał (ob)  
 10  18  Wyglądała Michał (ob)  
      Dzierżążnia
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Badura Mirosław (po)  
 2  10  Biniek Piotr (na)  
 3  9  Dziwulski Adam (na)  
 4  3  Kukurba Jakub (ob)  
 5  6  Łabecki Janusz (na)  
 6  2  Łabecki Wojciech (ob)  
 7  8  Malicki Paweł (po)  
 8  7  Skażyński Paweł (po)  
 9  5  Ziółek Tomasz (br)  
      FC Catalunya
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Dąbrowski Maciej (na)  
 2  15  Domagalski Filip (na)  
 3  1  Drab Mirek (br)  
 4  4  Janiec Krzysztof (po)  
 5  3  Kucharski Jacek (ob)  
 6  22  Lewandowski Kuba (po)  
 7  2  Majcherek Piotr (ob)  
 8  7  Mizera Krzysztof (po)  
 9  10  Osiewacz Leszek (na)  
 10  11  Osiewacz Maciej (ob)  
 11  14  Patla Rafał (na)  
 12  5  Subocz Marek (ob)  
 13  6  Woźniak Szymon (na)  
 14  8  Zieliński Piotr (po)  
      Fc Paraliż
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  69  Mączyński Marcin (br)  
 2  13  Mrugała Kuba (br)  
 3  9  Mykowski Kuba (br)  
 4  1  Napora Artur (br)  
 5  7  Noiszewski Bartek (br)  
 6  6  Ogonowski Łukasz (br)  
 7  0  Perzyna Maciek (br)  
 8  10  Radzyński Karol (br)  
 9  2  Sobczyński Rafał ()  
 10  11  Soszka Tomasz (br)  
 11  3  Stanis Michał (br)  
 12  1  Szewczyk Paweł (br)  
 13  8  Szumowski Krzysztof (br)  
 14  4  Turos Roman (br)  
 15  20  Wrzesień Michał (br)  
      Gladiatorzy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  11  Bajorek Paweł (na)  
 2  3  Bielen Paweł (ob)  
 3  15  Czernaj Marcin (ob)  
 4  9  Dzik Artur (na)  
 5  6  Kłosiński Dariusz (ob)  
 6  7  Mędrecki Bartosz (ob)  
 7  13  Michalski Dariusz (na)  
 8  10  Ochman Piotr (na)  
 9  12  Starzewski Paweł (br)  
 10  4  Sztrefner Krzysztof (na)  
 11  5  Tryzybowicz Mariusz (po)  
 12  15  Urbaniak Rafał (ob)  
 13  8  Winter Daniel (po)  
 14  2  Wronka Michał (po)  
 15  1  Żarnowski Marcin (br)  
      PIŁKARZYKI
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Dutkiewicz Daniel (ob)  
 2  3  Kąkol Sebastian (ob)  
 3  7  Latała Michał (na)  
 4  10  Łysiak Przemek (po)  
 5  9  Pająk Jarek (na)  
 6  2  Rymarczuk Adam (po)  
 7  8  Rymarczuk Michał (ob)  
 8  6  Siarkiewicz Mateusz (po)  
 9  11  Talarek Piotr (na)  
 10  4  Tuscher Kuba (ob)  
 11  1  Wątły Jarek (br)  
      T.G. Sokół
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  15  Aleksiejuk Marcin (na)  
 2  17  Baran Paweł (na)  
 3  6  Cieślak Piotr (ob)  
 4  14  Dmoch Marcin (na)  
 5  21  Firlej Marcin (na)  
 6  9  Jędrej Andrzej (na)  
 7  22  Książek Kamil (ob)  
 8  5  Obsowski Kuba (ob)  
 9  12  Pietrzak Piotr (ob)  
 10  7  Prażmo Sebastian (br)  
 11  8  Szeląg Kamil (ob)  
 12  10  Więch Krzysztof (na)  
 13  11  Zdulski Sebastian (ob)  
      Wooyek Lester
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Błaszczyk Mariusz (po)  
 2  13  Bondaruk Paweł (na)  
 3  10  Borowski Piotr (po)  
 4  1  Budyta Mateusz (ob)  
 5  7  Dąbrowski Jacek (po)  
 6  6  Gawroński Maciej (ob)  
 7  78  Guzowski Michał (na)  
 8  12  Karliński Maciej (br)  
 9  9  Siwiński Piotr (ob)  
 10  5  Skwarczyński Dawid (ob)  
 11  11  Sobolewski Tomasz (na)  
 12  8  Urbańczyk Sebastian (na)  
 13  69  Wolski Krzysztof (na)  
      Znany Sklad
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0   (ob)  
 2  9  Bochniak Marcin (na)  
 3  5  Chmielak Robert (ob)  
 4  6  Jankowiak Janek (ob)  
 5  13  Kowalczyk Michał (po)  
 6  7  Kurowski Adam (po)  
 7  1  Kurowski Kacper (br)  
 8  14  Maciaszek Piotr (ob)  
 9  10  Piskalski Paweł (na)  
 10  11  Serwiński Maciek (ob)  
 11  15  xxx xxx ()  
      Żółwie Piwne
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Badowski Rafał (na)  
 2  33  Blankiewicz Łukasz (ob)  
 3  8  Grzegorczuk Piotr (po)  
 4  28  Jałowiecki Adam (ob)  
 5  27  Jankowski Jakub (po)  
 6  7  Jankowski Michał (po)  
 7  15  Kołak Przemysław (ob)  
 8  12  Kuszner Marcin (br)  
 9  11  Łyp Mieszko (br)  
 10  9  Nietz Piotr (po)  
 11  13  Nurkiewicz Maciej (na)  
 12  69  Skalski (zm) Adam (br)  
 13  2  Skwarczyński Marcin (ob)  
 14  1  Suchołbiak Mirosław (br)  
 15  6  Ścigała Mariusz (ob)  
 16  16  Żmijewski Mateusz (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4431034