Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  23 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - III Liga gr. A
Wybierz zespół:
      AZP Archeo Societas
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  99  Baca Mateusz (na)  
 2  7  Dybcio Adam (po)  
 3  6  Filipowicz Kuba (na)  
 4  13  Gawno Konstantin ()  
 5  14  Kisielewski Konrad (ob)  
 6  16  Kolodziejczak Wiktor (ob)  
 7  18  Kowal Leszek (na)  
 8  10  Kroczyński Jakub (po)  
 9  5  Marciniak Marcin (br)  
 10  11  Miazga Marcin (na)  
 11  15  Poniatowski Łukasz (po)  
 12  9  Skociński Przemek (ob)  
 13  8  Starski Michał (ob)  
 14  1  Szymaniak Sławek (br)  
 15  20  Teodorowicz Sylwek ()  
 16  21  Zaranek Rafal (po)  
      Cavalieria
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Buczek Szymon (na)  
 2  23  Jakubiak Arkadiusz (ob) 
 3  29  Jakubicki Karol (br) 
 4  12  Jankowski Wojciech (br) 
 5  1  Kassenberg Adam (br) 
 6  27  Kintop Maciej (ob) 
 7  15  Kot Marcin (po) 
 8  5  Krakowski Artur (po) 
 9  7  Kruzel Tomasz (po) 
 10  11  Podskarbi Marek (po) 
 11  2  Sliwinski Tomasz (po) 
 12  6  Sobera Lukasz (po) 
 13  4  Szczypiorek Michal (po) 
 14  3  Zajusz Marcin (ob) 
 15  13  Zdzienicki Adam (po) 
      FC Stokrotki
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Bartold Jan (ob)  
 2  7  Gawlik Kamil (na)  
 3  8  Kołowski Przemysław (po)  
 4  10  Korycki Paweł (na)  
 5  13  Kujawa Łukasz (ob)  
 6  1  Kulczycki Piotr (br)  
 7  12  Lenartowicz Marcin (po)  
 8  9  Łupienko Michał (na)  
 9  22  Malczyk Tomasz (po)  
 10  6  Malec Piotr (po)  
 11  23  Słodki Łukasz (ob)  
 12  11  Szwed Grzegorz (na)  
 13  5  Tkaczyk Marcin (br)  
      FcBezAtu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Amrosz Marcin (ob)  
 2  7  Dziekan Piotrek (po) 
 3  16  Grzanka Piotr (br) 
 4  4  Jasik Piotr (po) 
 5  9  Kucharski Maciej (na) 
 6  99  Marchewka Krzysztof (ob) 
 7  10  Orłowski Tadeusz (na) 
 8  0  Popadiak Maciek (po) 
 9  15  Rosiak Leszek () 
 10  8  Senderski Karol (ob) 
 11  14  Zieliński Adam (ob) 
      Gauchos Locos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  69  Bodzan Łukasz (po)  
 2  22  Cyruk Tomasz ()  
 3  8  Fluder Tomasz (na)  
 4  4  Kaczyński Radek (ob)  
 5  17  Kaliszewski Paweł (ob)  
 6  13  Lisicki Robert (po)  
 7  20  Przybysławski Marcin (po)  
 8  9  Serwacki Marcin (na)  
 9  10  Stępniak Andrzej (na)  
 10  16  Stępniak Marcin (ob)  
 11  6  Wiśniewski Marcin (ob)  
 12  11  Wiśniewski Michał (po)  
 13  7  Wójcik Łukasz (ob)  
      GPR
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andreis Suzanna (na)  
 2  9  Bartosiak Piotr (ob)  
 3  7  Farat Magda (na)  
 4  12  Krzemińska Monika (na)  
 5  1  Kutra Krzysztof (br)  
 6  4  Matela Piotr (po)  
 7  3  Matela Roman (po)  
 8  10  Mokrzewski Dominik (ob)  
 9  8  Newbery Paul (ob)  
 10  2  Nowicki Florian (na)  
 11  11  Wolański Krzysztof (na)  
 12  5  Zawadzka Anna (na)  
      Gumowe Zawory
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Gadomski Radosław (ob)  
 2  7  Gołębiowski Ludwik (po)  
 3  4  Iwanow Aleksander (po)  
 4  3  Iwanow Paweł (na)  
 5  22  Kolasiński Piotr (ob)  
 6  9  Konikiewicz Kamil (na)  
 7  10  Kowalczyk Michał (ob)  
 8  5  Kowalski Paweł (po)  
 9  14  Maruszewski Jan (ob)  
 10  6  Poławski Bartosz (po)  
 11  8  Raczyk Michał (po)  
 12  1  Sikora-Kobyliński Wojtek (br)  
 13  11  Słojewski Łukasz (po)  
 14  83  Zydorowicz Marcin (na)  
      MEHISTO
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Ceborski Krzysztof (ob)  
 2  8  Dąbrowski Jacek (po) 
 3  9  Dzierzbicki Wojciech (na) 
 4  10  Fijałkowski Piotr (na) 
 5  23  Michalak Robert (na) 
 6  21  Miłowski Michał (ob) 
 7  1  Mleczek Tomasz (br) 
 8  2  Pleskot Patryk (na) 
 9  0  Skowerski Sławek (ob) 
 10  7  Zawacki Michał (ob) 
      Same-Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Dąbrowski Krzysztof (br)  
 2  23  Grabiński Adam (na) 
 3  9  Jańczak Mariusz (na) 
 4  5  Józwik Grzegorz (ob) 
 5  69  Józwik Łukasz (po) 
 6  20  Józwik Paweł (po) 
 7  7  Józwik Radosław (ob) 
 8  8  Kur Przemysław (ob) 
 9  12  Malanowski Marek (na) 
 10  10  Skowroński Paweł (na) 
 11  25  Soćko Marcin (po) 
      Screen 7 Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (na)  
 2  6  Alexandre da Cunha David (ob)  
 3  10  Bieliński Bartosz (na)  
 4  12  Bloch Mariusz (po)  
 5  3  Burlaga Filip (po)  
 6  2  Burlaga Krzysztof (ob)  
 7  7  Kobyłecki Tomasz (na)  
 8  9  Krynicki Jan (na)  
 9  1  Łukasik Bartłomiej (br)  
 10  11  Mezban Muslim (ob)  
 11  8  Napiórkowski Mikołaj (po)  
 12  5  Prątnicki Marek (ob)  
      Twoja klaszcze u Rubika
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Adamiak Konrad ()  
 2  5  Bącal Marcin ()  
 3  9  Filew Kuba ()  
 4  7  Jakuszko Tomasz ()  
 5  4  Kobiński Maciej ()  
 6  8  Komoń Maciej ()  
 7  10  Korski Radek ()  
 8  11  Kowalczyk Sebastian ()  
 9  2  Łukasiak Dominik ()  
 10  6  Madziar Łukasz ()  
 11  3  Topczewski Dawid ()  
 12  1  Trąbiński Mateusz (br)  
      Z. D. United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Król Maciej (ob)  
 2  5  Krukowski Rafał (ob)  
 3  23  Kwapisiński Jakub ()  
 4  1  Kwiatkowski Krzysztof ()  
 5  66  Majkusiak Mikołaj (po)  
 6  8  Misiaszek Krystian ()  
 7  6  Przeździecki Michał (na)  
 8  40  Rzeszotarski (zm) Jan ()  
 9  44  Skłodowski Michał (na)  
 10  13  Stębelski Michał (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3851341