Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Wtorek  14 08 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League A, Summer League B, Summer League C, Summer League D, Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, LBF, BARAŻE, LBF Ekstraklasa, LBF I Liga, LBF I Liga A, LBF I Liga B, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II Liga Awans, II Liga Spadek, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - III Liga gr. A
Wybierz zespół:
      AZP Archeo Societas
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  99  Baca Mateusz (na)  
 2  7  Dybcio Adam (po)  
 3  6  Filipowicz Kuba (na)  
 4  13  Gawno Konstantin ()  
 5  14  Kisielewski Konrad (ob)  
 6  16  Kolodziejczak Wiktor (ob)  
 7  18  Kowal Leszek (na)  
 8  10  Kroczyński Jakub (po)  
 9  5  Marciniak Marcin (br)  
 10  11  Miazga Marcin (na)  
 11  15  Poniatowski Łukasz (po)  
 12  9  Skociński Przemek (ob)  
 13  8  Starski Michał (ob)  
 14  1  Szymaniak Sławek (br)  
 15  20  Teodorowicz Sylwek ()  
 16  21  Zaranek Rafal (po)  
      Cavalieria
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Buczek Szymon (na)  
 2  23  Jakubiak Arkadiusz (ob) 
 3  29  Jakubicki Karol (br) 
 4  12  Jankowski Wojciech (br) 
 5  1  Kassenberg Adam (br) 
 6  27  Kintop Maciej (ob) 
 7  15  Kot Marcin (po) 
 8  5  Krakowski Artur (po) 
 9  7  Kruzel Tomasz (po) 
 10  11  Podskarbi Marek (po) 
 11  2  Sliwinski Tomasz (po) 
 12  6  Sobera Lukasz (po) 
 13  4  Szczypiorek Michal (po) 
 14  3  Zajusz Marcin (ob) 
 15  13  Zdzienicki Adam (po) 
      FC Stokrotki
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Bartold Jan (ob)  
 2  7  Gawlik Kamil (na)  
 3  8  Kołowski Przemysław (po)  
 4  10  Korycki Paweł (na)  
 5  13  Kujawa Łukasz (ob)  
 6  1  Kulczycki Piotr (br)  
 7  12  Lenartowicz Marcin (po)  
 8  9  Łupienko Michał (na)  
 9  22  Malczyk Tomasz (po)  
 10  6  Malec Piotr (po)  
 11  23  Słodki Łukasz (ob)  
 12  11  Szwed Grzegorz (na)  
 13  5  Tkaczyk Marcin (br)  
      FcBezAtu
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Amrosz Marcin (ob)  
 2  7  Dziekan Piotrek (po) 
 3  16  Grzanka Piotr (br) 
 4  4  Jasik Piotr (po) 
 5  9  Kucharski Maciej (na) 
 6  99  Marchewka Krzysztof (ob) 
 7  10  Orłowski Tadeusz (na) 
 8  0  Popadiak Maciek (po) 
 9  15  Rosiak Leszek () 
 10  8  Senderski Karol (ob) 
 11  14  Zieliński Adam (ob) 
      Gauchos Locos
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  69  Bodzan Łukasz (po)  
 2  22  Cyruk Tomasz ()  
 3  8  Fluder Tomasz (na)  
 4  4  Kaczyński Radek (ob)  
 5  17  Kaliszewski Paweł (ob)  
 6  13  Lisicki Robert (po)  
 7  20  Przybysławski Marcin (po)  
 8  9  Serwacki Marcin (na)  
 9  10  Stępniak Andrzej (na)  
 10  16  Stępniak Marcin (ob)  
 11  6  Wiśniewski Marcin (ob)  
 12  11  Wiśniewski Michał (po)  
 13  7  Wójcik Łukasz (ob)  
      GPR
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Andreis Suzanna (na)  
 2  9  Bartosiak Piotr (ob)  
 3  7  Farat Magda (na)  
 4  12  Krzemińska Monika (na)  
 5  1  Kutra Krzysztof (br)  
 6  4  Matela Piotr (po)  
 7  3  Matela Roman (po)  
 8  10  Mokrzewski Dominik (ob)  
 9  8  Newbery Paul (ob)  
 10  2  Nowicki Florian (na)  
 11  11  Wolański Krzysztof (na)  
 12  5  Zawadzka Anna (na)  
      Gumowe Zawory
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  2  Gadomski Radosław (ob)  
 2  7  Gołębiowski Ludwik (po)  
 3  4  Iwanow Aleksander (po)  
 4  3  Iwanow Paweł (na)  
 5  22  Kolasiński Piotr (ob)  
 6  9  Konikiewicz Kamil (na)  
 7  10  Kowalczyk Michał (ob)  
 8  5  Kowalski Paweł (po)  
 9  14  Maruszewski Jan (ob)  
 10  6  Poławski Bartosz (po)  
 11  8  Raczyk Michał (po)  
 12  1  Sikora-Kobyliński Wojtek (br)  
 13  11  Słojewski Łukasz (po)  
 14  83  Zydorowicz Marcin (na)  
      MEHISTO
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Ceborski Krzysztof (ob)  
 2  8  Dąbrowski Jacek (po) 
 3  9  Dzierzbicki Wojciech (na) 
 4  10  Fijałkowski Piotr (na) 
 5  23  Michalak Robert (na) 
 6  21  Miłowski Michał (ob) 
 7  1  Mleczek Tomasz (br) 
 8  2  Pleskot Patryk (na) 
 9  0  Skowerski Sławek (ob) 
 10  7  Zawacki Michał (ob) 
      Same-Konkrety
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Dąbrowski Krzysztof (br)  
 2  23  Grabiński Adam (na) 
 3  9  Jańczak Mariusz (na) 
 4  5  Józwik Grzegorz (ob) 
 5  69  Józwik Łukasz (po) 
 6  20  Józwik Paweł (po) 
 7  7  Józwik Radosław (ob) 
 8  8  Kur Przemysław (ob) 
 9  12  Malanowski Marek (na) 
 10  10  Skowroński Paweł (na) 
 11  25  Soćko Marcin (po) 
      Screen 7 Team
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  4  Aksamit Artur (na)  
 2  6  Alexandre da Cunha David (ob)  
 3  10  Bieliński Bartosz (na)  
 4  12  Bloch Mariusz (po)  
 5  3  Burlaga Filip (po)  
 6  2  Burlaga Krzysztof (ob)  
 7  7  Kobyłecki Tomasz (na)  
 8  9  Krynicki Jan (na)  
 9  1  Łukasik Bartłomiej (br)  
 10  11  Mezban Muslim (ob)  
 11  8  Napiórkowski Mikołaj (po)  
 12  5  Prątnicki Marek (ob)  
      Twoja klaszcze u Rubika
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Adamiak Konrad ()  
 2  5  Bącal Marcin ()  
 3  9  Filew Kuba ()  
 4  7  Jakuszko Tomasz ()  
 5  4  Kobiński Maciej ()  
 6  8  Komoń Maciej ()  
 7  10  Korski Radek ()  
 8  11  Kowalczyk Sebastian ()  
 9  2  Łukasiak Dominik ()  
 10  6  Madziar Łukasz ()  
 11  3  Topczewski Dawid ()  
 12  1  Trąbiński Mateusz (br)  
      Z. D. United
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  3  Król Maciej (ob)  
 2  5  Krukowski Rafał (ob)  
 3  23  Kwapisiński Jakub ()  
 4  1  Kwiatkowski Krzysztof ()  
 5  66  Majkusiak Mikołaj (po)  
 6  8  Misiaszek Krystian ()  
 7  6  Przeździecki Michał (na)  
 8  40  Rzeszotarski (zm) Jan ()  
 9  44  Skłodowski Michał (na)  
 10  13  Stębelski Michał (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4360011