Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  23 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr A, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B SUMMER LEAGUE,  
Strona główna - - Drużyny  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

   Składy zespołów - III Liga gr. B
Wybierz zespół:
      Akademia Teatralna
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  0  Banasiuk Mateusz (po)  
 2  2  Czapliński Janek (po)  
 3  10  Darocha Konrad (ob)  
 4  0  Haddad Reda (br)  
 5  6  Kostrzewski Wawrzyniec (na)  
 6  5  Kwiecień Grzegorz (po)  
 7  18  Magdziarz Bartosz (na)  
 8  13  Marszałek Konrad (na)  
 9  7  Martyna Bartosz (ob)  
 10  17  Mikołajczak Michał (na)  
 11  1  Nowak Szymon (br)  
 12  11  Przystał Kamil (ob)  
 13  4  Stasik Emil (na)  
 14  8  Żerucha Michał (po)  
      Bossa Nowa
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  6  Adamczyk Paweł (po)  
 2  3  Gietka Jan (ob)  
 3  2  Grala Bartek (po)  
 4  11  Hołubiuk Łukasz (po)  
 5  1  Jankowski Wojtek (br)  
 6  10  Klapaczyński Kuba (po)  
 7  15  Kłos Krzysztof (po)  
 8  0  Lewandowski Bartosz ()  
 9  9  Lisawa Michał (na)  
 10  12  Makowski Marcin (po)  
 11  8  Makowski Robert (po)  
 12  4  Paśnik Marcin (ob)  
 13  5  Skrzypczyk Michał (na)  
 14  7  Smoliński Piotr (na)  
 15  14  Szalecki Alek (na)  
 16  13  Wiechowski (zm) Marcin (po)  
      FC Pyyk
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  1  Antoniak Maciek (br)  
 2  9  Frydrych Karol (po)  
 3  4  Grecki Maciek (ob)  
 4  6  Jedynak Tomek (ob)  
 5  10  Karbowski Łukasz (ob)  
 6  22  Kowalski Michał (po)  
 7  2  Kowalski Piotr (po)  
 8  7  Krasowski Adam (na)  
 9  3  Kraśkiewicz Mariusz (po)  
 10  17  Napiórkowski Marcin (ob)  
 11  5  Piecuch Michał (na)  
 12  0  Rasiński Rafał (na)  
 13  11  Rybiński Maciej (na)  
 14  12  Sepczyński Tomek (po)  
 15  8  Wojdan Przemek (na)  
      FC SPONTAN
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  18  Barański Michał (ob)  
 2  16  Czarnowski Ernest ()  
 3  9  Jaglak Wojtek (na)  
 4  8  Małoniewicz Alex ()  
 5  7  Osica Bartek (po)  
 6  1  Prusakiewicz Marcin (br)  
 7  6  Skowyrski Piotr (po)  
 8  14  Stankowski Łukasz (po)  
 9  5  Strachota Damian (na)  
 10  13  Węgłowski Maciek ()  
      Inicjatywa Piłkarska KOLEKTIV
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  14  Bienias Hubert (br)  
 2  2  Bujnowski Tomasz (ob) 
 3  9  Czwarnok Błażej (na) 
 4  5  Jaszczuk Marcin (po) 
 5  1  Lisiecki Mateusz (br) 
 6  7  Lisiecki Paweł (po) 
 7  3  Luberadzki Paweł (ob) 
 8  8  Mianowski Jakub (na) 
 9  10  Rynowiecki Bartosz (na) 
 10  12  Sidor Maciej (po) 
 11  4  Skarżyński Piotr (ob) 
 12  13  Sobczyk Łukasz (na) 
 13  15  Trzeciński Marcin (ob) 
 14  11  Woźniak Łukasz (na) 
 15  6  Zawadzki Michał (po) 
      Leśne Dziadki
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  8  Balcerak Kuba (ob)  
 2  2  Borkowski Łukasz (na)  
 3  3  Chornicki Darek (po)  
 4  10  Grochowski Karol (na)  
 5  9  Koślacz Przemysław (po)  
 6  5  Kubiak Przemek (ob)  
 7  1  Kulig Marcin (br)  
 8  6  Malesa Maciek (na)  
 9  7  Melaniuk Maciek (po)  
 10  13  Michalski Adam (br)  
 11  11  Miklas Grzegorz ()  
 12  12  Ozygala Konrad ()  
 13  4  Safiański Paweł (ob)  
      Mazur Ryn
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  7  Cabaj Przemek (na)  
 2  1  Górski Rafal (br)  
 3  3  Grochowski Wojciech (ob)  
 4  17  Kowalski Mateusz (ob)  
 5  8  Myszyński Rafał (ob)  
 6  5  Pelc Bartosz (ob)  
 7  9  Sajewicz Marcin (na)  
 8  10  Wachowski Lukasz (ob)  
 9  13  Wojtulewicz Wiktor (na)  
      media express
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  10  Chomicki Tadeusz (ob)  
 2  8  Czmoch Mirosław (na)  
 3  14  Dybcio Grzegorz (na)  
 4  7  Gorodecki Darek (po)  
 5  11  Jakobczyk Ireneusz (na)  
 6  13  Jażąbek Paweł (ob)  
 7  3  Krasuski Krzysztof (po)  
 8  6  Kruszewski Andrzej (ob)  
 9  15  Kusio Emil (na)  
 10  1  Pleskot Ireneusz (br)  
 11  12  Rakowski Adam (br)  
 12  9  Rakowski Marek (na)  
 13  18  Szynański Kamil (na)  
 14  2  Traczyk Michał (ob)  
 15  4  Wasilewski Piotr (ob)  
 16  5  Zawadzki Łukasz (na)  
      PW Krejzole
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  9  Bangis Łukasz (na)  
 2  28  Dobrowolski Paweł (ob)  
 3  11  Kaczmarczyk Łukasz (ob)  
 4  7  Pietrukiewicz Maciej (po)  
 5  17  Rogulski Paweł (na)  
 6  10  Siderski Piotr (po)  
 7  25  Sosnowski Łukasz ()  
 8  1  Szczepaniak Tomasz (br)  
 9  89  Szybisz Dominik (po)  
 10  3  Talarczyk Piotr (ob)  
 11  2  Zając Tadeusz (ob)  
      Synowie Gmocha
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Durka Piotr (po)  
 2  3  Komosa Alek (ob)  
 3  6  Mazurek Stefan (po)  
 4  9  Niedźwiecki Marcin (na)  
 5  12  Olszewski Darek (po)  
 6  4  Padała Michał (ob)  
 7  8  Piziorski Mateusz (ob)  
 8  7  Rosochowicz Michał (po)  
 9  11  Rumiński Marcin (na)  
 10  17  Stawiński Piotr (na)  
 11  1  Stefański Kuba ()  
      WAS
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  13  Barszcz Jakub (po)  
 2  8  Boruciński Bartosz (na)  
 3  12  Ciastoch Tadek (ob)  
 4  5  Dutkiewicz Łukasz (ob)  
 5  6  Grzyb Rafał (na)  
 6  7  Gutkowski Alek (br)  
 7  15  Kajak (zm) Grzegorz (ob)  
 8  4  Karić Marko (ob)  
 9  14  Kotowicz Tomek (po)  
 10  21  Kowalski (zm) Michał (na)  
 11  10  Król (zm) Konrad (na)  
 12  16  Łada Damian (po)  
 13  3  Mackiewicz Michał (po)  
 14  1  Nowak Kamil (br)  
 15  9  Paluch (zm) Piotr (po)  
      Wyksztalciuchy
   Nr  Nrk  Zawodnik   
 1  5  Jezierski "John" Szymon (ob)  
 2  3  Kurylo Tomek (ob)  
 3  9  Moszczynski Maciek (na)  
 4  8  Muszynski Tomasz (po)  
 5  6  Sarnecki Paweł ()  
 6  2  Strus Lukasz (na)  
 7  11  Wasak Rafal (po)  
 8  7  Wasak Tomasz (ob)  
 9  1  Wiercioch Pawel (br)  
 10  10  Zurawski Marcin (po)  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn


Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3851341