Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  19 06 2019    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Summer League 3, Summer League 4, Baraże, Liga Biznesu, Ekstraklasa, 1 liga Awans, 1 liga Spadek, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr B  
Strona główna - 2 liga gr A - Bramkarze  

Skala ocen bramkarzy:

6 – fantastyczne spotkanie, uchronił zespół przed porażką

5 – bardzo dobre spotkanie, był filarem drużyny

4 – dobre spotkanie, popełnił kilka błędów, które jednak nie wpłynęły na wynik lub nie miał nic do robienia

3 – przeciętne spotkanie, jego błędy osłabiły drużynę

2 – słabe spotkanie, jego błędy sprawiały, że piłka lądowała w siatce.

1 – dramatyczne spotkanie, zawalił cały mecz, lepiej aby go nie było.

 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Klasyfikacja bramkarzy - 2 liga gr A
   M  Bramkarz  Punkty  mecze  na mecz  Zespół 
 1  Paweł Muszyński 6  1 6.00Kartofliska 
 2  Artur Szczotka 6  1 6.00FC Bez Atu 
 3  Kamil Mańkowski 6  1 6.00FC Bez Atu 
 4  Dawid Zalewski 91  16 5.69Spartak Tartak 
 5  Daniel Dziubicki 83  15 5.53Kartofliska 
 6  Piotr Kępisty 11  2 5.50Podamy później 
 7  Wiktor Koc 11  2 5.50Spartak Tartak 
 8  Marek Pałys 81  15 5.40The Presja 
 9  Kamil Wiśniewski 86  16 5.38FC Bez Atu 
 10  Jerzy Koniarski 96  18 5.33Dzierżążnia 
 11  Bartosz Szczawiński 48  9 5.33Hardcore Team 
 12  Piotr Chełchowski 32  6 5.33Podamy później 
 13  Jakub Rokicki 16  3 5.33Semper Invicta 
 14  Miłosz Łukaszewski 16  3 5.33Los Esperantos 
 15  Bartłomiej Paczała 55  11 5.00Los Esperantos 
 16  Maciej Chełchowski 10  2 5.00Podamy później 
 17  Maciej Polis 10  2 5.00The Presja 
 18  Wojtek Skowerski 10  2 5.00Mehisto 
 19  Paweł Socha 10  2 5.00Kartofliska 
 20  Kamil Olczyk 10  2 5.00Hardcore Team 
 21  Michał Chełchowski 5  1 5.00Podamy później 
 22  Chrystian Stachura 5  1 5.00Dzierżążnia 
 23  Mariusz Danelczyk 5  1 5.00Dzierżążnia 
 24  Kacper Wojewódzki 5  1 5.00Spartak Tartak 
 25  Michał Mroczek 5  1 5.00The Presja 
 26  Damian Kędziorek 5  1 5.00Hardcore Team 
 27  Andrzej Gwardyjski 5  1 5.00FC Bez Atu 
 28  Artur Fiodorow 5  1 5.00Hardcore Team 
 29  Patryk Jackowski 83  17 4.88Brak Danych 
 30  Krzysztof Skoczylas 19  4 4.75Semper Invicta 
 31  Witold Stoch 52  11 4.73Semper Invicta 
 32  Robert Michalak 50  11 4.55Mehisto 
 33  Konrad Maciejewski 9  2 4.50Podamy później 
 34  Krzysztof Jalas 9  2 4.50Semper Invicta 
 35  Jacek Dąbrowski 25  6 4.17Mehisto 
 36  Mikołaj Skass 79  19 4.16Furia Warszawa 
 37  Michał Kalicki 4  1 4.00Furia Warszawa 
 38  Piotr Biniek 4  1 4.00Dzierżążnia 
 39  Rafał Zgrzywa 4  1 4.00Brak Danych 
 40  Michał Urbański 4  1 4.00Los Esperantos 
 41  Sebastian Wróbel 3  1 3.00Podamy później 
 42  Piotr Fijałkowski 2  1 2.00Mehisto 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4999723