Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Niedziela  12 07 2020    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi Summer League 1, Summer League 2, Ekstraklasa, I Liga Awans, I Liga Spadek, II liga, I liga grupa B  
Strona główna - I liga grupa A - Asysty  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Klasyfikacja asyst - I liga grupa A
   M  Zawodnik  Asysty  na mecz  Zespół 
 1  Szymon Ber 16  1.78Nieobliczalni
 2  Marcin Zinkiewicz 14  1.56Nieobliczalni
 3  Damian Jakubik 14  1.56SGS
 4  Piotr Pawlak 13  1.44FC Całyczasdoprzodu
 5  Michał Orzechowski 11  1.22OIRP Warszawa
 6  Adam Pawlak 8  0.89FC Całyczasdoprzodu
 7  Mikołaj Smoleński 6  0.67FC Całyczasdoprzodu
 8  Marcin Prusik 6  0.67Nieobliczalni
 9  Filip Wójcicki 6  0.67Kuternogi
 10  Przemek Floryan 5  0.56EPRO
 11  Kamil Gołębiewski 5  0.56Nieobliczalni
 12  Krzysztof Borucki-Tumkiewicz 5  0.56SGS
 13  Paweł Rosiński 5  0.56OKS SŁUŻEW
 14  Radek Niwiński 5  0.56OIRP Warszawa
 15  Łukasz Trzaskowski 4  0.44Pomarańczowi
 16  Rafał Krukowski 4  0.44Alea Iacta Est
 17  Piotr Maleńczak 4  0.44Alea Iacta Est
 18  Krzysztof Kurzeja 4  0.44Alea Iacta Est
 19  Jakub Westfal 4  0.44SGS
 20  Karol Dadas 4  0.44Kuternogi
 21  Grzegorz Matwiejuk 4  0.44FC Bez Atu
 22  Hubert Lisek 3  0.33Nieobliczalni
 23  Adam Kudelski 3  0.33Nieobliczalni
 24  Artur Fiodorow 3  0.33Nieobliczalni
 25  Hubert Zambrowskii 3  0.33Pomarańczowi
 26  Paweł Szymański 3  0.33Alea Iacta Est
 27  Krzysztof Czerwonka 3  0.33SGS
 28  Mariusz Chojnacki 3  0.33Kuternogi
 29  Michał Szerszeń 3  0.33Kuternogi
 30  Tomek Wasak 3  0.33OIRP Warszawa
 31  Andrzej Dąbrowski 3  0.33Kuternogi
 32  Łukasz Walczak 2  0.22FC Całyczasdoprzodu
 33  Krzysiek Goryński 2  0.22EPRO
 34  Piotrek Siwiński 2  0.22EPRO
 35  Witold Haliniak 2  0.22Pomarańczowi
 36  Grzegorz Zaręba 2  0.22Alea Iacta Est
 37  Jakub Szlezingier 2  0.22Alea Iacta Est
 38  Radosław Mosór 2  0.22SGS
 39  Michał Parzydeł 2  0.22FC Bez Atu
 40  Dominik Górka 2  0.22OIRP Warszawa
 41  Filip Rasała 2  0.22OIRP Warszawa
 42  Denys Pavlusyk 2  0.22OKS SŁUŻEW
 43  Marek Pałys 2  0.22Kuternogi
 44  Marek Lepianka 1  0.11FC Całyczasdoprzodu
 45  Rafał Koziński 1  0.11FC Całyczasdoprzodu
 46  Jarek Szutkowski 1  0.11EPRO
 47  Damian Kuszewski 1  0.11EPRO
 48  Rafał Rutkowski 1  0.11EPRO
 49  Bartosz Kowalczyk 1  0.11Pomarańczowi
 50  Piotr Kiepuszewski 1  0.11Pomarańczowi
 51  Łukasz Zawadzki 1  0.11Pomarańczowi
 52  Bojan Pajkowski 1  0.11Pomarańczowi
 53  Michał Długopolski 1  0.11Alea Iacta Est
 54  Artur Aksamit 1  0.11Alea Iacta Est
 55  Paweł Kowalczyk 1  0.11Alea Iacta Est
 56  Michał Skłodowski 1  0.11Alea Iacta Est
 57  Konrad Kawka 1  0.11Alea Iacta Est
 58  Krzysztof Grywiński 1  0.11SGS
 59  Antek Rybiński 1  0.11Kuternogi
 60  Łukasz Tomaszewski 1  0.11OKS SŁUŻEW
 61  Krzysiek Marchewka 1  0.11FC Bez Atu
 62  Rafał Malinowski 1  0.11OIRP Warszawa
 63  Przemek Dziąg 1  0.11OIRP Warszawa
 64  Wojtek Merkwa 1  0.11OIRP Warszawa
 65  Bartek Poręba 1  0.11OIRP Warszawa
 66  Adam Gilarski 1  0.11OIRP Warszawa
 67  Łukasz Zwierzchowski 1  0.11OKS SŁUŻEW
 68  Paweł Lazarewicz 1  0.11Alea Iacta Est

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 6230314