Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Środa  19 12 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 2 liga gr A, 2 liga gr B  
Strona główna - 1 liga gr B - Asysty  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Klasyfikacja asyst - 1 liga gr B
   M  Zawodnik  Asysty  na mecz  Zespół 
 1  Przemysław Alberski 15  1.88ZGODA FC
 2  Wiktor Ziółkowski 9  1.13ZGODA FC
 3  Mikołaj Smoleński 8  1.00FC Całyczasdoprzodu
 4  Łukasz Tomaszewski 8  1.00OKS SŁUŻEW
 5  Mariusz Wądołowski 7  0.88Baltica
 6  Hubert Zambrowski 7  0.88Pomarańczowi
 7  Andrzej Walczuk 7  0.88FC Ukraina
 8  Krzysztof Batorski 6  0.75Pomarańczowi
 9  Piotr Dzisiów 6  0.75ZGODA FC
 10  Aleksander Stolarz 5  0.63ZGODA FC
 11  Jakub Wagner 4  0.50Baltica
 12  Andrzej Januszewski 4  0.50NWM Warszawa
 13  Filipe  4  0.50Portugalia Sport Klub
 14  Piotr Pawlak 4  0.50FC Całyczasdoprzodu
 15  Jan Zawadowski 4  0.50Uwiąd Starczy
 16  Oleksii Tsymbaliuk 4  0.50FC Ukraina
 17  Łukasz Chmielewski 4  0.50Skorpiony
 18  Konrad Bulik 4  0.50TG Sokół Brwinów
 19  Piotr Gerlej 4  0.50ZGODA FC
 20  Artur Arasimowicz 3  0.38Baltica
 21  Tomasz Sroka 3  0.38NWM Warszawa
 22  Bartek Noiszewski 3  0.38NWM Warszawa
 23  Adam Pawlak 3  0.38FC Całyczasdoprzodu
 24  Bojan Pajkovski 3  0.38Pomarańczowi
 25  Robert Kulmiński 3  0.38Uwiąd Starczy
 26  Juan Perez 2  0.25Baltica
 27  Luis David 2  0.25Portugalia Sport Klub
 28  Łukasz Walczak 2  0.25FC Całyczasdoprzodu
 29  Rafał Koziński 2  0.25FC Całyczasdoprzodu
 30  Piotr Cieślik 2  0.25KFC Rurabomber
 31  Jakub Dach 2  0.25Uwiąd Starczy
 32  Glib Miasoiedov 2  0.25FC Ukraina
 33  Grzegorz Popiołek 2  0.25Skorpiony
 34  Przemysław Zych 2  0.25Skorpiony
 35  Yevgeni Lapin 2  0.25OKS SŁUŻEW
 36  Jakub Obsowski 2  0.25TG Sokół Brwinów
 37  Eryk Kozik 2  0.25TG Sokół Brwinów
 38  Mariusz Sochań 2  0.25ZGODA FC
 39  Krzysztof Skórzyński 2  0.25ZGODA FC
 40  Patryk Dąbkowski 2  0.25ZGODA FC
 41  Przemek Kubera 2  0.25TG Sokół Brwinów
 42  Kamil Felter 1  0.13Baltica
 43  Marcin Jórzak 1  0.13Baltica
 44  Dante  1  0.13Baltica
 45  Sebastian Mańkowski 1  0.13Baltica
 46  Damian Białek 1  0.13NWM Warszawa
 47  Marcin Szaszkiewicz 1  0.13NWM Warszawa
 48  Michał Sarnecki 1  0.13NWM Warszawa
 49  Bartłomiej Ostasz 1  0.13NWM Warszawa
 50  Olaf Ćwierzyński 1  0.13NWM Warszawa
 51  Bruno Martins 1  0.13Portugalia Sport Klub
 52  Decio Cruz 1  0.13Portugalia Sport Klub
 53  Karol Stolarski 1  0.13FC Całyczasdoprzodu
 54  Michał Padała 1  0.13KFC Rurabomber
 55  Rafał Remisiewicz 1  0.13Pomarańczowi
 56  Witold Haliniak 1  0.13Pomarańczowi
 57  Krzysztof Kowalczyk 1  0.13Pomarańczowi
 58  Paweł Rosiński 1  0.13OKS SŁUŻEW
 59  Łukasz Brzostowski 1  0.13OKS SŁUŻEW
 60  Jacek Baran 1  0.13Uwiąd Starczy
 61  Dany Tunes 1  0.13Portugalia Sport Klub
 62  Andriy Lutskin 1  0.13FC Ukraina
 63  Bogdan Popovych 1  0.13FC Ukraina
 64  Illia Karpovets 1  0.13FC Ukraina
 65  Maciej Domagalski 1  0.13Skorpiony
 66  Bartosz Kaśnikowski 1  0.13Skorpiony
 67  Szymon Woźniak 1  0.13Skorpiony
 68  Łukasz Kaczmarczyk 1  0.13Skorpiony
 69  Maciej Kowalski 1  0.13Skorpiony
 70  Filip Domagalski 1  0.13Skorpiony
 71  Adam Sobczak 1  0.13OKS SŁUŻEW
 72  Sebastian Lech 1  0.13OKS SŁUŻEW
 73  Kamil Książek 1  0.13TG Sokół Brwinów
 74  Krzysztof Włodarski 1  0.13TG Sokół Brwinów
 75  Marcin Firlej 1  0.13TG Sokół Brwinów
 76  Andrzej Primak 1  0.13OKS SŁUŻEW
 77  Kacper Siudak 1  0.13ZGODA FC
 78  Michał Dobkowski 1  0.13ZGODA FC
 79  Denis Bezpalko 1  0.13OKS SŁUŻEW

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4583584