Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Sobota  15 12 2018    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, 1 liga gr A, 1 liga gr B, 2 liga gr A 2 liga gr B,  
Strona główna - - Asysty  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Klasyfikacja asyst - Summer League B
   M  Zawodnik  Asysty  na mecz  Zespół 
 1  Przemysław Alberski 20  1.43FC SPONTAN
 2  Obem Brain 17  1.21DAKAFIL.PL
 3  Evgenio Asinov 15  1.07Gencjana
 4  Dawid Pluta 13  0.93Wybrzeże Klatki Schodowej
 5  Karol Jankowski 12  0.86DAKAFIL.PL
 6  Piotrek Marecki 8  0.57Wybrzeże Klatki Schodowej
 7  Konrad Kawka 8  0.57Alea Iacta Est
 8  Bartosz Osica 8  0.57FC SPONTAN
 9  Łukasz Sasal 8  0.57Gencjana
 10  Eryk Kozik 7  0.50TG Sokół Brwinów
 11  Piotr Borowski 6  0.43Wybrzeże Klatki Schodowej
 12  Karol Galimski 6  0.43Wybrzeże Klatki Schodowej
 13  Wacław Wilczewski 6  0.43FC SPONTAN
 14  Paweł Baran 6  0.43TG Sokół Brwinów
 15  Marcin Firlej 6  0.43TG Sokół Brwinów
 16  Łukasz Dutkiewicz 6  0.43Gencjana
 17  Michał Maciesowicz 6  0.43Gencjana
 18  Alfred Kenneth 5  0.36DAKAFIL.PL
 19  Adam Sobczak 5  0.36OKS SŁUŻEW
 20  Krzysztof Dzisiów 5  0.36FC SPONTAN
 21  Jakub Obsowski 5  0.36TG Sokół Brwinów
 22  Wojtek Kępka-Mariański 4  0.29DAKAFIL.PL
 23  Krzysztof Kurzeja 4  0.29Alea Iacta Est
 24  Grzegorz Zaręba 4  0.29Alea Iacta Est
 25  Damian Zalewski 4  0.29FC SPONTAN
 26  Dominik Łępa 4  0.29TG Sokół Brwinów
 27  Kamil Książek 4  0.29TG Sokół Brwinów
 28  Karol Sławiński 3  0.21DAKAFIL.PL
 29  Nioku Gallardo 3  0.21DAKAFIL.PL
 30  Tomasz Janiec 3  0.21DAKAFIL.PL
 31  Artur Adamiec 3  0.21Wybrzeże Klatki Schodowej
 32  Mariusz Łobasiuk 3  0.21Wybrzeże Klatki Schodowej
 33  Wojtek Kołodziejczuk 3  0.21Wybrzeże Klatki Schodowej
 34  Radek Sikorski 3  0.21Wybrzeże Klatki Schodowej
 35  Arek Sękowski 3  0.21OKS SŁUŻEW
 36  Łukasz Tomaszewski 3  0.21SND SŁUŻEW
 37  Daniel Pyza 3  0.21OKS SŁUŻEW
 38  Rafał Krukowski 3  0.21Alea Iacta Est
 39  Michał Skłodowski 3  0.21Alea Iacta Est
 40  Piotr Maleńczak 3  0.21Alea Iacta Est
 41  Łukasz Stankowski 3  0.21FC SPONTAN
 42  Adrian Ptaszek 3  0.21FC SPONTAN
 43  Krzysztof Włodarski 3  0.21TG Sokół Brwinów
 44  Pedro Hereśniak 3  0.21Gencjana
 45  Edward Berezucki 3  0.21DAKAFIL.PL
 46  Odira Emodi 2  0.14DAKAFIL.PL
 47  Paweł Rosiński 2  0.14OKS SŁUŻEW
 48  Artur Witkowski 2  0.14OKS SŁUŻEW
 49  Łukasz Brzostowski 2  0.14OKS SŁUŻEW
 50  Damian Walenda 2  0.14OKS SŁUŻEW
 51  Artur Aksamit 2  0.14Alea Iacta Est
 52  Michał Niedzielko 2  0.14FC SPONTAN
 53  Paweł Smoktunowicz 2  0.14FC SPONTAN
 54  Andrzej Jędrej 2  0.14TG Sokół Brwinów
 55  Paweł Banasiak 2  0.14TG Sokół Brwinów
 56  Maciej Trzeciński 2  0.14Gencjana
 57  Łukasz Kasprzak 2  0.14Gencjana
 58  Przemysław Kubera 2  0.14TG Sokół Brwinów
 59  Sebastian Lech 2  0.14SND SŁUŻEW
 60  Artur Antecki 1  0.07DAKAFIL.PL
 61  Daniel Suska 1  0.07Wybrzeże Klatki Schodowej
 62  Rafał Mazurek 1  0.07OKS SŁUŻEW
 63  Hubert Obrębski 1  0.07OKS SŁUŻEW
 64  Paweł Szymański 1  0.07Alea Iacta Est
 65  Jakub Szlezingier 1  0.07Alea Iacta Est
 66  Sebastian Zdulski 1  0.07TG Sokół Brwinów
 67  Artur Fiodorow 1  0.07Gencjana
 68  Maciej Zbyszewski 1  0.07Gencjana
 69  Marek Zbyszewski 1  0.07Gencjana
 70  Szczepan Sawicki 1  0.07Gencjana
 71  Alex Milashyn 1  0.07Gencjana
 72  Krzysztof Nowicki 1  0.07FC SPONTAN
 73  Lucky Ede 1  0.07Wybrzeże Klatki Schodowej
 74  Krzysztof Wierzchowski 1  0.07ATLAS WARSZAWA

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 4574555