Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Niedziela  19 11 2017    Dodaj do ulubionych  
  Inne ligi LBF, Ekstraklasa, I Liga gr B, II Liga gr A, II Liga gr B, SUMMER LEAGUE  
Strona główna - I Liga gr A - Asysty  

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Klasyfikacja asyst - I Liga gr A
   M  Zawodnik  Asysty  na mecz  Zespół 
 1  Daniel Mikolajczyk 7  1.40Szmulkers Team
 2  Mariusz Chojnacki 7  1.40Kuternogi
 3  Krystian Sutkowski 6  1.20SPoprzekątnej
 4  Krzysztof Andrzejewski 5  1.00SPoprzekątnej
 5  Andrzej Cichocki 4  0.80Przyjaciele Fryzjera
 6  Łukasz Zawadzki 4  0.80Pomarańczowi
 7  Kamil Galecki 3  0.60Szmulkers Team
 8  Wojciech Merkwa 3  0.60OIRP Warszawa
 9  Adam Świeca 3  0.60Nieobliczalni
 10  Łukasz Kornacki 3  0.60Przyjaciele Fryzjera
 11  Witali Latka 3  0.60Pomarańczowi
 12  Łukasz Dutkiewicz 3  0.60SPoprzekątnej
 13  Michał Ługowski 3  0.60SPoprzekątnej
 14  Tomasz Wasak 3  0.60Same Konkrety
 15  Karim Ibrahim 3  0.60Same Konkrety
 16  Konrad Kawka 2  0.40Alea Iacta Est
 17  Piotr Maleńczak 2  0.40Alea Iacta Est
 18  Michał Orzechowski 2  0.40OIRP Warszawa
 19  DAMIAN GRYNOWIECKI 2  0.40ANTRAKT
 20  Marcin Zinkiewicz 2  0.40Nieobliczalni
 21  Karol Dadas 2  0.40Kuternogi
 22  Mateusz Lipski 2  0.40Wybrzeże Klatki Schodowej
 23  Piotr Borowski 2  0.40Wybrzeże Klatki Schodowej
 24  Wojtek Kołodziejczuk 2  0.40Wybrzeże Klatki Schodowej
 25  Michał Strojwans 2  0.40Pomarańczowi
 26  Rafał Remisiewicz 2  0.40Pomarańczowi
 27  Marcin Beresiński 2  0.40SPoprzekątnej
 28  Maksymilian Włoch 2  0.40LKS Dzika Grażyna
 29  Andrzej Sobczak 2  0.40LKS Dzika Grażyna
 30  Wacław Wilczewski 2  0.40LKS Dzika Grażyna
 31  Bojan Pajkovski 2  0.40Pomarańczowi
 32  Artur Aksamit 1  0.20Alea Iacta Est
 33  Patryk Nowicki 1  0.20Szmulkers Team
 34  Piotr Idzikowski 1  0.20Szmulkers Team
 35  Rafal Malek 1  0.20Szmulkers Team
 36  Filip Rasała 1  0.20OIRP Warszawa
 37  Leszek Piechnik 1  0.20OIRP Warszawa
 38  Radosław Niwiński 1  0.20OIRP Warszawa
 39  Piotr Maziarek 1  0.20OIRP Warszawa
 40  RAFAŁ KALINOWSKI 1  0.20ANTRAKT
 41  PIOTR SZLOSER 1  0.20ANTRAKT
 42  ROBERT ZAJĄC 1  0.20ANTRAKT
 43  MARCIN SUPIŃSKI 1  0.20ANTRAKT
 44  Kamil Gołębiewski 1  0.20Nieobliczalni
 45  Marcin Ziętek 1  0.20Nieobliczalni
 46  Dawid Pluta 1  0.20Wybrzeże Klatki Schodowej
 47  Mariusz Łobasiuk 1  0.20Wybrzeże Klatki Schodowej
 48  Karol Galimski 1  0.20Wybrzeże Klatki Schodowej
 49  Piotr Abramowicz 1  0.20Przyjaciele Fryzjera
 50  Piotr Stanik 1  0.20Przyjaciele Fryzjera
 51  Jan Maruszewski 1  0.20Przyjaciele Fryzjera
 52  Maciej Cichocki 1  0.20Przyjaciele Fryzjera
 53  Witold Haliniak 1  0.20Pomarańczowi
 54  Karol Andrzejewski 1  0.20SPoprzekątnej
 55  Piotr Pikiewicz 1  0.20LKS Dzika Grażyna
 56  Jakub Robiński 1  0.20LKS Dzika Grażyna
 57  Piotr Pobudkiewicz 1  0.20LKS Dzika Grażyna
 58  Łukasz Plaskot 1  0.20Same Konkrety
 59  Przemysław Kur 1  0.20Same Konkrety
 60  Mariusz Jańczak 1  0.20Same Konkrety
 61  Maciej Moszczyński 1  0.20Same Konkrety
 62  Paweł Józwik 1  0.20Same Konkrety
 63  Andrzej Kowalczyk 1  0.20Pomarańczowi
 64  Grzegorz Augustyniak 1  0.20LKS Dzika Grażyna
 65  MARIUSZ SZCZEPAŃSKI 1  0.20ANTRAKT

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 3842587