Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  18 08 2022    Dodaj do ulubionych  
 
Strona główna - Informacje o lidze 


Witaj, dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. AkademickaLiga.pl to:


 


 


 


AKADEMICKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ – liga halowa - 22 kolejki (październik - kwiecień)


LIGA SZÓSTEK - liga na trawie - 21 kolejek (kwiecień - maj - czerwiec / wrzesień - październik)
SUMMER LEAGUE – liga na otwartym powietrzu - 14 kolejek (maj - czerwiec / wrzesień - październik)
PUCHAR LIGI – rozgrywany zawsze pomiędz
y rundą jesienną i wiosenną
TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ – hal
owe i na otwartym powietrzu


 


 


 


AkademickaLiga.pl - jeśli lubisz grać w piłkę to dokonałeś dobrego wyboru - ta liga jest właśnie dla Ciebie. Kochamy piłkę i dlatego tworzymy ligę na każdą kieszeń - zwłaszcza na studencką! - zapraszamy do udziału w naszych rozgrywkach.


 


 


 


AkademickaLiga.pl to oprócz niezapomnianych emocji i wrażeń atrakcyjne nagrody. Suma nagród indywidualnych i drużynowych w sezonie 2012/13 wynosić będzie co najmniej 20.000PLN.


 


 


 


AkademickaLiga.pl to liczne grono znajomych i przyjaciół. Znamy się od lat. Mówimy sobie po imieniu. Dbamy o łatwą aklimatyzację nowych uczestników. Promujemy również rozmaitą działalność naszych zawodników.


 


AkademickaLiga.pl - to wspaniała zabawa. Grając w piłkę dbasz o zdrowe, polepszasz kondycję, a nawet możesz zaliczyć WF a płacisz jedynie 40 - 50 zł na miesiąc w zależności od ilości kolegów w Twojej drużynie. Stać Cię, prawda? Na dodatek, abyś czuł się w pełni komfortowo - oferujemy przyjazny dla Twojej kieszeni system rat. Chcesz dostać atrakcyjną zniżkę wpisowego? Nic prostszego - jeśli Twoi koledzy zapiszą się do Akademickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej i powołają się na Ciebie otrzymasz od nas rabat w wysokości 100 zł do wykorzystania na wpisanie własnej drużyny (ilość rabatów nieograniczona - w praktyce możesz więc nawet zyskać wpisując się do Akademickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej).


 


AkademickaLiga.pl - to zawody sportowe prowadzone przez sędziów z uprawnieniami PZPN. Każdy arbiter sędziujący jest profesjonalistą.


 


AkademickaLiga.pl to również bardzo dobry sprzęt. Gramy najlepszymi piłkami do piłki halowej, którymi są rozgrywane wszystkie mistrzostwa i imprezy o charakterze międzynarodowym. Sezon 2012/13 rozgrywamy piłkami adidasa.


 


AkademickaLiga.pl współpracuje z dystrybutorem sprzętu sportowego www.adidas24.eu oraz z dystrybutorem pucharów, medali, statuetek www.tryumf.com.pl


 


AkademickaLiga.pl to jednak nie tylko dobra organizacja. Ważny jest również poziom sportowych rozgrywek. W lidze grają - co nas szczególnie cieszy - najlepsze studenckie drużyny. Liga przeznaczona jest dla amatorów, chociaż zdarzają się również zawodnicy AZS, czy piłkarskich klubów. Największą zaletą jest to, że poziom ligowych rozgrywek jest bardzo wysoki i z roku na rok staje się jeszcze wyższy.


 


AkademickaLiga.pl to aktualizowana on-line strona internetowa www.AkademickaLiga.pl, ponieważ uważamy, że grający u nas zawodnicy zasługują na szybką informację. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych wiadomości, a nawet filmów z meczy - pilne komunikaty są zawsze na czas - wystarczy wejść na stronę. Wszystkie wyniki są wprowadzone już minutę lub dwie po zakończonym meczu! A kontakt z organizatorami jest bardzo łatwy - zawsze jesteśmy pod ręką, a na mail lub telefon odpowiadamy bardzo szybko.


 


AkademickaLiga.pl to również liczne dodatkowe klasyfikacje:


 


 


· Klasyfikacja Króla Strzelców – nagroda: buty piłkarskie


 


 


· Klasyfikacja Króla Asyst – nagroda: piłka futsalowa


 


 


· Klasyfikacja Najlepszego Bramkarza – nagroda: rękawice bramkarskie


 


 


· Klasyfikacja Fair Play – nagroda: zniżka na przyszły sezon


 


 


 


AkademickaLiga.pl to również ligowy tygodnik o wdzięcznej nazwie - NEWS PLAYER.


 


 


· Wywiady z poszczególnymi zawodnikami


 


 


· Historia poszczególnych drużyn


 


 


· Pomeczowe opisy kolejek


 


 


· Wyjaśnienie przepisów


 


 


 


 


AkademickaLiga.pl dla lubiących korzystać z wolności słowa oferuje możliwość wyrażenia swoich opinii i pomeczowych uwag w internetowych komentarzach.


 


 


AkademickaLiga.pl to elastyczny terminarz. Z własnego doświadczenia dobrze wiemy, że życie studenckie to w dużej mierze nauka, nauka i zabawa oczywiście. Dlatego zawsze staramy się dopasować terminarz meczów pod wymagania poszczególnych drużyn.


 


 


AkademickaLiga.pl to profesjonalne obiekty sportowe - najlepsze boiska, murawy i nowoczesne sale z wyśmienitą nawierzchnią.


 


 


AkademickaLiga.pl to przede wszystkim wyśmienita zabawa, ale również komfort, bezpieczeństwo i niepowtarzalna atmosfera, która stanowi największą wartość. Dla wszystkich zawodników mamy gaszącą pragnienie wodę. Możesz również napić się kawy lub herbaty - w trakcie sezonu zawsze oferujemy nowe dodatkowe korzyści dla zawodników i kibiców.


 


 


AkademickaLiga.pl czeka na Ciebie. Zbierz drużynę, skontaktuj się z nami i dołącz do najlepszych - koniecznie przeczytaj wywiady z zawodnikami w lewym menu w linku dlaczego - dowiesz się dlaczego zaufali nam inni, prawdopodobnie odnajdziesz znajomych i kolegów.


 


 


AkademickaLiga.pl dziękuje za Twoje zainteresowanie - do zobaczenia - czekamy na Twoją drużynę - wejdź do gry!


 


 


Artur 505-164-689 Sławek 505-164-690


 


 


Trochę historii:


 


 


Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej powstała tak dawno temu, że prawie nikt nie pamięta jej zamierzchłych początków sięgających początku letniej sesji 1998 roku. Pomysł na ligę zrodził się w jednej z studenckich knajpek przy wypełnionym po brzegi kuflu - tuż po Juwenaliach A.D.1998. Na ówczesny Turniej Juwenaliowy halowej piłki nożnej zgłosiło się kilkadziesiąt drużyn, a w finale studenci z Uniwersytetu Warszawskiego sensacyjnie pokonali studentów Akademii Wychowania Fizycznego - dawno, ale jednak prawda. Z tamtego zapału, sukcesu i pianki piwa narodziła się liga. Od tamtej pory minęło już 15 lat, a jakieś 30 osób grające nieprzerwanie od pierwszego sezonu z sentymentem wspomina miłą kameralną ligę na Ursynowie i włochatą zieloną piłkę, która nie ma nic wspólnego z dzisiejszą profesjonalną futbolówką. Liga jednak siłą rzeczy nabrała rozpędu, rozrosła się i ugruntowała swoją pozycję. Zapisało się wiele nowych drużyn o zróżnicowanym poziomie umiejętności i niezmiennym zamiłowaniu do futbolu. Dość powiedzieć, że w sezonie 2011/2012 grało 100 drużyn i ponad 1400 zawodników. Jednak Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej to nie liczby, to przede wszystkim mnóstwo emocji, rywalizacji i wyśmienitej zabawy, czyli czegoś niepoliczalnego w swojej istocie, a jednak czegoś niepowtarzalnego i najcenniejszego zarazem. Dzisiejsze rozgrywki prowadzone są na czterech szczeblach: ekstraklasa, dwie pierwsze ligi, cztery drugie i trzecie ligi, a wszystko wskazuje na to, że zostaną stworzone kolejne grupy. Ogromna większość zawodników to studenci (czasem absolwenci) warszawskich uczelni, głównie Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, SGH, ale również PJWSTK, Akademii Teatralnej, Wyższej Szkoły Promocji i innych... Akademicka Liga rozrosła się do niepomiernych rozmiarów: gra się praktycznie przez cały rok akademicki. Od końcówki października do kwietnia na hali - bez względu na niepogodę za oknem, w maju/czerwcu i wrześniu/październiku na boisku. W trakcie sezonu organizowany jest również Puchar Ligi i inne turnieje dla studenckiej braci. W lidze panuje miła, wręcz przyjacielska atmosfera, zdarzające się czerwone kartki można policzyć na palcach jednej ręki. A urocze dziewczyny towarzyszące zawodnikom potrafią ostudzić gorące głowy J


 


 

 
Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 7624319