Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  26 11 2020    Dodaj do ulubionych  
 
Strona główna - Aktualności 


1. 2020-11-20 

Moi Drodzy,

               od ponad 20 lat spotykamy się co tydzień na lidze. Dla nas stało się to tradycją i zawsze miło Was widzieć, patrzeć jak gracie, jak cieszycie się zwycięstwami i smucicie porażkami. Cenimy sobie rozmowy z Wami, również te na poza piłkarskie tematy.  Traktujemy Was jak bliskich znajomych i przyjaciół. Dlatego, pomimo chęci dokończenia rozgrywek za sezon 2019/20 oraz pragnienia rozpoczęcia nowego sezonu, zdecydowaliśmy się poczekać na moment, kiedy nasze wspólne bezpieczeństwo, zdrowie i życie nie będzie narażone na szwank. Moglibyśmy starać się dokończyć sezon, nie zważając na okoliczności i grać dalej. Jednak w świetle codziennych danych i rozkręcającej się epidemii, uważamy, że byłoby to po prostu igranie z losem i wystawianie zdrowia i życia nas wszystkich na niczym nie uzasadnione ryzyko. We wrześniu mogliśmy się łudzić, że choroba będzie rozwijać się lokalnie, ograniczona do określonych miejsc. Dzisiaj już wiemy, że były to pobożne życzenia i zaklinanie rzeczywistości. Z trwogą obserwujemy inne rozgrywki, które kontynuują zawody, jakby epidemii nie było, jakby codziennie nie rosła fala zakażeń i zgonów. To niezrozumiałe i ociera się o szaleństwo. Uważamy, że każdy kto myśli odpowiedzialnie i dla kogo pieniądze nie są najwyższą wartością powinien zawiesić rozgrywki do momentu, aż będzie można bezpiecznie powrócić do gry.

               Obiecujemy, że uruchomimy rozgrywki, kiedy będziemy przekonani, że uczestnictwo w nich nikomu nie zagraża. Życzymy Wam i Waszym najbliższym zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

 

                                                                                                                      do zobaczenia

                                                                                                                      Artur Sydlewski

 

Artur Sydlewski

 

Od dnia dzisiejszego wszystkie sprawy związane z rozgrywkami proszę załatwiać wyłacznie ze mną.

Artur Sydlewski

505-164-689

 

 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn
 ...powrot 

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 6541037