Akademicka Liga Halowej Piłki Nożnej - ALHPN - FUTSAL Warszawa - gramy od 1998 roku   -    Czwartek  14 11 2019    Dodaj do ulubionych  
 
Strona główna - Aktualności 


1. 2019-11-03



Harmonogram II Kolejki ALHPN – 09/10 listopada 2019 roku

 

Ekstraklasa – hala na Felińskiego 15

II (09.11) Kolejka:      

1.  DAKAFIL.pl - Same Konkrety                     (17.20 – 18.05)  

2.  Akademia Teatralna – SQUAD                       (18.10 – 18.55) mecz przełożony

 

3.  Akademia Teatralna – SPoprzekątnej            (18.10 – 18.55)

4.  Przyjaciele Fryzjera - FC United       (19.00 – 19.55)

III (10.11) Kolejka:

5.  TZM’98 - Rrebelia Poprzekątnej         (19.30 – 20.15) - mecz przełożony 

6.  Chłopcy z Ferajny - Gencjana                (20.20 – 21.05) 

7.  OknoNaSwiat.pl – Zgoda FC                           (21.10 – 21.55) - mecz przełożony

 

8.  OknoNaSwiat.pl – SQUAD                              (21.10 – 21.55)

 

 

I Liga Grupa A – hala na Felińskiego 15

II (09.11) Kolejka:      

1. E-Pro FC CałyczasdoPrzodu                  (10.40 – 11.25) - mecz przełożony

2. OIRP Warszawa FcBezAtu                  (12.20 – 13.05)

3. SGS Nieobliczalni                                      (13.10 – 13.55)

4. Alea Iact Est - Kuternogi                             (16.30 – 17.15)

5. OKS Służew - Pomarańczowi                     (19.50 – 20.35)

                             

 

I Liga Grupa B – hala na Felińskiego 15

II (09.11) Kolejka:      

1. WKS Spartak Tartak                                   (14.00 – 14.45)

II (10.11) Kolejka:

2. Brak Danych Football Champions        (15.20 – 16.05)

3. Portugalia Sport Klub Skorpiony              (17.50 – 18.35)

4. TG Sokół - Kartofliska                                   (19.30 – 20.15)

5. Dzierżążnia - Uwiąd Starczy                          (22.00 – 22.45)

 

II Liga Grupa A – hala na Felińskiego 15

II (09.11) Kolejka:      

1. KFC Rurabomber Semper Invicta     (11.30 – 12.15) - mecz przełożony 

2. CGW WiN                                                      (15.40 – 16.25)

II (10.11) Kolejka:

4. ThePresja - JWP                                         (16.10 – 16.55)

        5. Mehisto - Los Esperantos                              17.00 – 17.45)

 

     3. Show Time Sporting Praga                    (18.40 – 19.25)

 

 

Wykop Blipnij Facebook Twitter LinkedIn
 ...powrot 

Organizator: Webmaster:   Licznik wejść: 5456292